Головна Цікаво ДНК тест – хто може проводити порівняння Y-хромосоми

ДНК тест – хто може проводити порівняння Y-хромосоми

126
0
провести днк тест в украине

Непередбачених ситуацій в житті кожної людини сьогодні, дуже багато, особливо, коли ми живемо в світі сучасних технологій і стрімкого розвитку суспільства. Саме тому аналіз Y хромосоми, є вельми актуальним для багатьох людей, які прагнуть визначити спорідненість і встановити правильний результат батьківства. Вчені вже давно встановили, що у кожної людини зібрані в ланцюжок хромосоми з 23 пар, які несуть в собі інформаційну генетику, закладену кожному при зачаття. Якщо говорити про хромосомах Y, то потрібно зазначити, що вони існує тільки у чоловіків, тому її ефективно використовувати для встановлення зв’язків між родичами чоловіками.

Такий аналіз ефективно дозволяє знайти будь-генетичне відхилення, що можливо при передачі від батька до сина. Сьогодні від точності аналізу залежить багато чинників, що можуть вплинути на подальший розвиток людини як особистості та визнання свого роду. ДНК тест дозволяє знайти підтвердження спорідненості, коли інших доказів немає. Також він ефективний для тих людей, що планують в найшвидший період часу змінити своє місце проживання в іншій країні, переїхавши до рідних. Часто використовують і цей тест в медицині, щоб виявити схильність дітей, до захворювання своїх родичів. Не менш важливим є і в генеалогії тест, так як правильно визначає походження людини і її предків.

Хто може проводити порівняння Y-хромосоми

  • Син і батько. У проведеному аналізі, ви отримаєте одні і ті ж копії Y-ДНК, що і відповідають однаковою схемою. При відсутності спорідненості, аналіз буде відрізнятися, і не буде спільних хромосом;
  • Рідні брати. Так як батько в них загальний, тоді вони матимуть однакові копії хромосом. Якщо вони відрізняються, значить були отримані не від одного і тієї ж
  • людини;
    Онук і дід. Так як в першому випадку передавалися хромосоми, так само і тут, від дідуся до сина, а далі від сина до онука, що дозволяє встановити загальні маркери, що будуть збігатися. Рекомендуємо звернути увагу на те, що при розбіжність більше двох маркерів, можна виключити будь-яке споріднення між людьми, такий принцип дозволяє дізнатися і про родинні зв’язки між дядьком і племінником.

Крім встановлення спорідненості близьких людей, даний тест дозволяє конструктивно дізнатися історію вашого минулого, а саме визначити ваших предків, а також при необхідності з’ясувати до якого роду ви належите. Зверніть увагу, що даний тест можуть проводити виключно для чоловіків.

Як і будь-який аналіз, для встановлення спорідненості, наші фахівці візьмуть в вас біоматеріал, що дозволить провести процедуру на 100% якісно і надійно.