Головна Цікаво Варті пошани

Варті пошани

218
0

Минулої п’ятниці у малому залі відділу освіти відбулось нагородження кращих спортсменів, тренерів, вчителів та інших фахівців сфери фізичної культури і спорту Жовківського району з нагоди професійного свята. Привітати усіх прийшла голова районної адміністрації Надія Щур, заступник голови Юрій Дубневич та керівник відділу освіти ЖРДА Михайло Коваль.

Насамперед перед запрошеними виступила Ольга Калиновська, завідувач сектору молоді і спорту ЖРДА, котра наголос зробила на спортивних заходах, що постійно відбуваються на території нашого району. Зауважила, що Жовківщина – найкраще місце для проведення спортивних змагань (про це свідчить їх численність за цей і попередній рік). До того ж на території Жовківського району функціонують 8 стадіонів, 72 спортивні майданчики, 60 футбольних полів, 17 майданчиків із тренажерним обладнанням, 1 стрілковий тир, 29 спортивних залів, 7 пристосованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, а також 2 майданчики зі штучним покриттям. Слід сказати, що у районі нараховується 114 штатних працівників фізичної культури та спорту.

Вітаючи зі святом спортовців, Надія Степанівна Щур акцентувала увагу на їхній професійності, активності, великій віддачі, й наголосила, аби «приділяти особливу увагу дітям, зокрема сиротам, які через важкі життєві обставини не мають куди себе подіти, спорт – альтернатива вулиці». Голова райдержадміністрації також висловила подяку за добру та сумлінну роботу завідувачу сектору молоді і спорту Жовківської РДА Ользі Калиновській.

Кульмінацією свята було нагородження працівників фізичної культури та спорту. За активну участь у змаганнях держслужбовців Подякою Львівської обласної державної адміністрації нагородили заступника голови Жовківської РДА Юрія Дубневича.  Олега Мотника, вчителя фізичної культури Зашківської ЗОШ, відзначили Грамотою Львівської обласної ради, безпосередньо Грамотами Жовківської райдержадміністрації нагородили вчителів фізичної культури, зокрема: Івана Демчишина (Жовківська ЗОШ № 2), Ігоря Греха (Сопошинська ЗОШ), Ігоря Бокала (Магерівська ЗОШ), Оксану Лосянович (Потелицька ЗОШ), а також Олександра Вербила, директора Жовківської установи дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів, Віктора Яськіва, тренера силових видів спорту Жовківської установи дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів, Тараса Паску, тренера з футболу Жовківської ДЮСШ «Юність», Сергія Горбаня, тренера з боротьби дзюдо Жовківської ДЮСШ, Олега Голяка, тренера з настільного тенісу Жовківської ДЮСШ, Андрія Максимика, тренера з футболу Жовківської ДЮСШ.

Михайло Коваль від відділу освіти ЖРДА Грамотами за сумлінну роботу нагородив вчителів фізичної культури: Жовківської ЗОШ № 1 – Василя Скіряка, Жовківської ЗОШ № 3 – Ольгу Братейко, Гійченської ЗОШ – Миколу Яцківа; директора Жовківського комунального підприємства «Розточчя» Миколу Олексіва та керівника Жовківської районної організації «Овчар-кіокушин»

Мирослава Овчара.  
Зоряна МИКИТЮК.