Головна Цікаво Двері холодильні та вітрини: особливості

Двері холодильні та вітрини: особливості

261
0

Холодильні вітрини експлуатуються на різних підприємствах, від невеликого магазину або кафе до великого супермаркету і інших торгових приміщеннях, навіть у вуличних умовах торгівлі. Це технологічне рішення, яке допомагає зберегти їжу свіжою протягом тривалого часу, а також красиво продемонструвати товар покупцеві.

Холодильні вітрини виготовляються з міцних матеріалів і комплектуючих, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Корпус, найчастіше, виконаний з металу з нанесеним спеціальним полімерним покриттям або нержавіючої сталі. Боковини зроблені з міцного пластику, вони сприяють захисту важливих і тендітних частин вітрини від механічних пошкоджень. Стекла бувають гнуті або прямі, кожен вид має свої плюси і мінуси. Система охолодження може бути динамічна або статична. Перший варіант – це поширення холодного повітря, всередині камери, завдяки вентиляторів, другий – це циркуляція повітря природним шляхом.

Двері холодильні призначені для того, щоб забезпечувати теплоізоляцію в складах, цехах і камерах схову в яких зберігаються продукти. Це стійка конструкція, яка зроблена з металу, гарантує тривале зберігання провіанту в рестораціях, великих супер- або гіпермаркетах, сховищах. Двері зручні у використанні і здатні економити робочу площу. Підтримують задану температуру в низькотемпературних і середньотемпературних камерах.

Двері холодильні наділені тришаровою металевою панеллю з твердим пінополіуретановим (ППУ) ізолятором. Стандартна комплектація обладнання: замок, петлі, ущільнююча прокладка, підігрів ущільнювальної прокладки з низькою температурою. Облицювання з металу покриває не тільки внутрішню і зовнішню поверхні, але і кромку, яка робить двері холодильного відділення більш стійкими до ударів та механічних пошкоджень, присутніх під час експлуатації. У замках завжди є механізм замикання і внутрішній аварійний отвір. Зазвичай вони оснащені нагрівальним дротом, клапаном вирівнювання тиску і подвійною прокладкою ущільнювача. Щоб виготовити полотно, зазвичай використовують сендвіч-панелі, з товщиною – 8 см, 10 см, 12 см, 15 см. Наповнювач являє собою пінополіуретан з щільністю піни 45-50 кг / м3.

Бувають моделі з таким виконанням:

  • Орні одностулкові – застосовуються для складів, які вимагають збереження постійної температури. Призначені для приміщень з низькими і середніми температурами. Монтують в місцях, в яких вантаж переміщується в візках. Температура в складі: -35 ° С … + 45 ° С, з вологістю – 80%.
  • Орні двостулкові – монтують в камери, ширина отвору яких понад 140 сантиметрів. Призначені для цехів, які зберігають габаритну тару. t ° в приміщенні так само як і в одно-: -35 ° С … + 45 ° С, з вологістю – 80%.
  • Відкатні – рекомендовано використовувати для підприємств, в яких повинно зберігатися багато їжі, а площа підприємства маленька.

Компанія ТоргОборуд пропонує краще обладнання для ресторанів (печі для піци, слайсер, плити індукційні) по доступним цінам. На сайті фірми Ви можете знайти та купити холодильні морозильні двері та вітрини холодильні різних технічних параметрів, виробників, розмірів та цін. Здійснюємо доставку по всій Україні, надаємо якісну консультацію спеціалістів, гарантію, сервісне обслуговування та доступні запчастини для обладнання.