Головна Цікаво Ефективний відпочинок, той на якому можуть відпочити все

Ефективний відпочинок, той на якому можуть відпочити все

292
0

Геледжік – це один з кращих курортів, що захоплює своєю красою, і надає відпочинок кожному, хто його потребує. Тепер кожен дорослий, а також і дитина, може знайти курорт, на якому є все те, що так необхідно для отримання повноцінного відпочинку від робочих буднів. Варто звернути увагу, що курорт неодноразово вигравав призові місця в конкурсах, як один з найбільш доглянутих міст.

Найкраще розкриває Геленджик офіційний сайт – limehotel.ru, що пропонує всім відчути кращі умови проживання. Вибравши відпочинок в готелі «Лайм», ви зможете повноцінно оцінити галенджікскій клімат. Саме він дозволяє курорту стати одним з провідних, а все тому що відпочивати, можна починаючи з травневих свят, а завершується сезон купання в двадцятих числах жовтня.

Усе найкраще для кожного, хто прагне до відпочинку

«Лайм» запрошує всіх відпочити на Чорноморському узбережжі. Отримайте тільки кращі умови проживання, і багато позитивних емоцій. Ми рекомендуємо приїжджати сюди не тільки тим, хто любить море, а й людям, що мають проблеми з дихальною системою. Саме тут є пицундская сосна, що має цілющі властивості для організму, і робить повітря комфортним і чистим.

Готель дозволяє насолоджуватися красою навколишнього середовища, з широко відкритими очима. Розташований він у мальовничому містечку Тонкий Мис в Галеджіку, де все наповнене красою і тишею природи. Ви завжди зможете насолоджуватися вільним пляжем, видами гір, і морським вітром, що буде грати з вашими волоссям. Вся ця краса розташована в лісопарковій зоні в 400 м від моря.

Не тільки найчистіша морська вода, дозволить відчути переваги даного відпочинку, але і переваги, які відкриваються перед гостями.

  • Найкращі номери, створені для того, щоб клієнт відчував тільки комфорт. Готель пропонує 20 номерів різної категорії;
  • Парковка, на якій завжди є місця, варто звернути увагу, що вона є безкоштовною;
  • Смачні сніданки;
  • Wi-Fi на всій території готелю;
  • Цілодобова стійка реєстрації. Ми готові прийняти вас в будь-який період часу;
  • Для дітей тільки кращі умови відпочинку, ми пропонуємо: дитячі гойдалки, пісочницю та ігровий будиночок;
  • Відкритий басейн, сауну та солярій на даху;

Зробіть замовлення і отримаєте приємні емоції

Здійснивши замовлення відпочинку для себе або для сім’ї, ви отримуєте комфортні умови. А головне, ви відчуєте себе бажаними клієнтами, про яких подбають і допоможуть при необхідності. Весь персонал є комунікабельним і привітним, вони дбають про те, щоб ви отримали максимум комфорту.