Головна Цікаво Де смачно та дешево в Жовкві?

Де смачно та дешево в Жовкві?

550
0

У Жовкві нині, за потреби перекусити, проблем не виникне. Чимало закладів громадського харчування, особливо у центральній частині міста, готові обслужити найвибагливішого відвідувача. А от, щоб смачно і дешево — тут доведеться робити вибір.

І, як це часто буває, знайти необхідну їдальню можна у місці, дещо прихованому від стороннього ока. Заклад, про який хочу розказати, знаходиться у підвальному приміщенні районної ради, адреса якого вул. Львівська, 40. Саме тут якнайповніше реалізується підприємництво під гаслом «І смачно, і дешево».

Віднедавна в орендованому приміщенні успішну діяльність провадить ПП «Орищин І. Я.». Молодий амбітний колектив взяв собі за мету задовольнити потреби кожного клієнта. І має усі підстави, щоб сподіватися на позитивний вислід. Менеджерські обов’язки взяв на себе Андрій Орищин. Парубок, при відносно молодому віці, демонструє доволі зрілі та перспективні навики ведення харчової господарки. А їжу найвищого гатунку пропонують кваліфіковані кухарі Оксана Горбань та Ганна Купецька (на світлині). Створені ними страви заслуговують на похвалу, бо вже знайшли вдячних відвідувачів. Поласувати варениками зі шкварками (до речі, за 10 гривень) чи українським борщем, що вартує 6 гривень, знайдеться чимало охочих. Назагал, навіть за 17 гривень можна отримати повне задоволення від наїдків та втамувати будь-який голод. У пропонованому меню — страви домашньої кухні, виготовлені із екологічно чистих продуктів, овочів та фруктів, вирощених на власній присадибній ділянці: вареники з картоплею, лівером та сиром, полюшки подомашньому, млинці із сиром, борщі, супи з фрикадельками і локшиною, зрази з лівером та капустою тощо. Асортимент страв постійно поновлюється та додається. Скажімо, якщо хтось ще не куштував різотто (рис із овочами), то може поправити ситуацію, завітавши в їдальню.

Передували починанню дії закладу громадського харчування чималі зміни. Тут зроблено євроремонти, придбані нова побутова техніка та посуд, суттєво оновлено сервіс та інтер’єр.

Просторе, з оригінальним дизайном приміщення, зручні крісла та столи, ввічливий обслуговуючий персонал створюють сприятливу позитивну атмосферу, змушують повертатися сюди знову.

У їдальні Вас чекають щоденно, крім суботи та неділі, від 12 до 16 години. Можливе попереднє замовлення за тел. 097-77-82-333 (Андрій).

Відвідайте пересвідчтеся: смачно і дешево!

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.