Головна Цікаво Любов до селфі – причина загибелі дітей

Любов до селфі – причина загибелі дітей

181
0

Жовківський РВ ГУ МВСУ у Львівській області звертає увагу громадян на критичну ситуацію порушень правил перебування на об’єктах магістралі, а саме створення фото та відео на цистернах та вагонах електропотягів. Такі фото, де автор знімає сам себе, дістали назву selfie (далі селфі). Проте в багатьох випадках створення селфі є небезпечним для життя та здоровя, оскільки фотографуючись на заборонених об’єктах, автор ризикує власним життям. За неповний  2015 рік селфі (фото, де автор знімає самого себе) стало причиною загибелі понад 50 людей у всьому світі.  Більшість смертей, пов’язаних з селфі, сталася внаслідок падіння. На другому місці – небезпека від рухомого транспортного засобу.

Лише на території Львівської залізниці трапились чотири нещасні випадки з неповнолітніми, які спробували зробити фото на заборонених об’єктах. Як наслідок — дві особи померли.

На цей час набуло великої популярності створення різного роду фото у заборонених місцях та з порушенням правил безпечної поведінки, зокрема і на цистернах та вагонах електропотягів, де перебувати категорично заборонено. Підлітки гинуть із власної необережності, через бажання зробити гарні фото чи  відео і похвалитися перед однолітками, не думаючи при цьому про наслідки. Селфі, як показує статистика, виявилось набагато небезпечнішим, ніж здавалось раніше.

Тому працівники СКМСД Жовківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області звертаються до батьків та  учителів шкіл району з проханням стежити за дітьми, розповісти їм правила безпечної поведінки на об’єктах магістралі, роз’яснити, що створення фото чи відео на даних об’єктах є небезпечним для життя, й це може призвести до загибелі. Тому не робіть необдуманих вчинків, бережіть життя!!!

І. Б. Цимбала, оперуповноважений СКМСД Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області, старший лейтенант міліції.