Головна Цікаво Металеві двері. Якими вони можуть бути?

Металеві двері. Якими вони можуть бути?

132
0

Більшість людей вибирають сталеві вхідні двері як найнадійнішу для свого будинку. Так як вважають її найнадійнішою і здатної забезпечити їх безпеку, а також створити теплоізоляцію і звукоізоляцію приміщення. Але не так-то просто вибрати дійсно якісну двері з усього широкого спектру пропозицій.

Характеристики металевих дверей

Металеві двері, за своїми характеристиками міцності, вигідно відрізняється від інших і може бути встановлена ​​в квартирі, будинку, офісі. Вона краще за інших:

  • стійка до деформації;
  • обладнана якісними і надійними замками;
  • пожежебезпечна;
  • вибухо- і кулестійким.

Також важливу роль покупці звертають на екологічність матеріалу, зручність у використанні, незвичайний дизайн і декоративні елементи двері. А в разі нестандартних прорізів доводиться звертатися в спеціальні фірми, щоб замовити там металеві двері і їх виготовлення за індивідуальними параметрами.

Цінове питання

На сучасному ринку металеві двері представлені у величезному асортименті, як сучасних виробників, так і зарубіжних. Їх продукцію можна розділити на три категорії, що відповідають вартості товару: економ, бізнес-клас, преміум-клас. Найчастіше самими дороги є саме зарубіжні моделі за рахунок вкладених у вартість різних чинників (логістика, податки тощо.). Але вітчизняні виробники випускають теж багато якісного товару, що не поступається закордонному, за своїми параметрами, але за більш доступну ціну. Вони виготовляють металеві двері на європейських обладнанні і матеріалах, а також застосовують передові європейські технології.

На вартість сталевих дверей впливає кількість і розмір полотна (однопільні, двопільні або полуторні). Хоч і переважна більшість примірників виконано в прямокутній формі, але зустрічаються ще й арочні варіанти. Ще є варіант вставки скла, тоді воно повинно бути броньованим або протиударним.
Дизайн

Крім різної форми і скляних вставок, металеві двері може виділятися варіантом обробки поверхні. Її можна пофарбувати або ж обробити будь-яким матеріалом (шкірою, кожзамом, пластиком, деревом і т.д.).

Все це буде залежати тільки від смаку і фінансових можливостей покупця.