Головна Цікаво На Львівщині найкращі можливості для розвитку альтернативної енергетики, – Олег Синютка

На Львівщині найкращі можливості для розвитку альтернативної енергетики, – Олег Синютка

135
0

Сьогодні, 5 липня, стартувала конференція «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії».

У межах конференції усім присутнім презентували інвестиційні можливості Львівщини в галузі альтернативної енергетики.

«Для мене сьогодні дуже важливо, щоб ви відчули, що на Львівщині є найкращі можливості для альтернативної енергетики. Ми можемо гарантувати вам декілька речей – безпека бізнесу, особистості та у суспільстві. Адже Львівська область – частина Європи і рівень безпеки тут є таким же як і в решти Східноєвропейських держав. Ми можемо пишатися тим, що уже третій рік поспіль ріст економіки складає не менше 5%. І це є додаткові можливості для споживання та реалізації виробленої вами потужності. Сьогодні ми потребуємо вашої енергії та ресурсів для того, щоб забезпечити зростання економіки», – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Окрім того, під час заходу відбудеться низка Сесій, під час яких учасники спілкуватимуться про те, яким чином зробити відновлювану енергію популярною.

«Українці своїми руками можуть зробити чудеса. Я дуже вірю у цю творчу енергію українців. Я знаю, що українці надзвичайно працьовиті. І це поверне нас до об’єднання зі стихіями та їх енергією. Енергія соця та вітру для нас – це не лише слова. Це наша культура, пісня, мова. Ми готові і хочемо зробити наше життя сонячним. Ми хочемо не знищувати свою землю, а повернути її ресурс», – наголосила співачка та громадський діяч, перша українська переможниця Євробачення, голос та амбасадор чистої енергії України в світі Руслана Лижичко.

Також розглянуть роль відновлюваної енергетики у енергетичну незалежність України та подискутують про стан та практичний досвід роботи відновлюваної енергетики в нашій державі.

Зазначимо, що участь у конференції також беруть заступник міністра екології та природних ресурсів України з питаньєвропейськоїінтеграції Микола Кузьо, президент Energy Watch Group, екс-депутат Бундестагу, автор пакету законів по відновлюваній енергетиці в Німеччині Ханс-Йозеф Фелль та голова Німецько-Українського форуму, президент Schaeffler у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки, професор Райнер Лінднер.

Нагадаємо, що учора, 4 липня, в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбувся прем’єрний показ фільму «Енергія для змін», створеного відомим німецьким режисером Карлом A. Фехнером.

Режисер фільму Карл A. Фехнер наголосив, що фільм створений щоб донести до глядача важливість екологічної енергії, а захід відбувся з метою мотивувати молодих людей до активної участі у впроваджені відновлювальної енергетики та продемонструвати привабливість такої освіти. Під час дискусії студенти мали змогу звернутися до очільників компаній, які працюють у галузі відновлюваної енергетики, для налагодження контактів та діалогу на цю тематику.