Головна Цікаво Нарада щодо проведеної роботи у 2018 році в гуманітарній галузі району

Нарада щодо проведеної роботи у 2018 році в гуманітарній галузі району

112
0

16 січня голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела нараду з керівниками структурних підрозділів гуманітарної сфери районної державної адміністрації з підсумків роботи за 2018 рік.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема: начальник відділу освіти Жовківської райдержадміністрації Михайло Коваль, начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА Ігор Гуменюк, директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Кожушко, начальник служби у справах дітей Жовківської райдержадміністрації Віра Павлова, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, начальник Жовківського територіального центру соціального обслуговування Людмила Залужна прозвітували про роботу за минулий рік та висловили свої пропозиції щодо покращення роботи очолюваних структур у 2019 році.

Також в ході наради сформували перелік пропозицій заходів, які будуть включені до звіту голови райдержадміністрації. До презентації долучать інформацію про соціальні гарантії учасникам АТО (ООС), отримання державних допомог та субсидій, соціальний супровід та роботу по соціальному обслуговуванню одиноких пенсіонерів, інвалідів та інших соціально незахищених громадян. Також запропоновано інформацію про придбання 11 квартир для 15-ти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Окрім того, будуть створені слайди щодо відкритих спортивних майданчиків протягом 2016-2018 років та проведення проекту «Форум ідей» та ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») тощо.