Головна Цікаво Не рибалимо під час нересту!

Не рибалимо під час нересту!

122
0

Наказом Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2018 році» від 7 березня 2018 року № 14 оголошено квітень, травень, червень цього року місяцями охорони нерестуючої риби. На території Львівської області у цей період забороняється будь-яке рибальство, а також вилов раків. Заборона поширюється на басейн річки Західний Буг, всі водосховища, технічні водойми (з 1 квітня до 10 червня).

Як виняток, дозволяється любительське рибальство на Недільчинському водосховищі по всій береговій лінії, за винятком місця нересту, протяжністю 1050 м з боку впадання р. Недільчина (с. Зашків).

У всіх інших водоймах (частинах водойм), зокрема наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибохорони), будь-яке рибальство заборонене.

Вилов риби в нерестовий період дозволено всім громадянам однією поплавкою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом з берега на спеціально визначених ділянках.

Упродовж нерестового періоду заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації, а також заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.

Наш кореспондент.