Головна Цікаво Новобудови Києва від забудовника

Новобудови Києва від забудовника

75
0

Кожна людина прагне мати свій особистий простір, свою власну нерухомість. Тому щодня мільйони людей заробляють гроші, економлять, щоб в майбутньому придбати будинок або квартиру

Така покупка досить непроста справа, адже стосується великої суми грошей. Тому перш ніж придбати нерухомість, потрібно розібрати всі варіанти, вивчити переваги і недоліки.

Сьогодні на ринку Києва, в основному можна виділити два основні варіанти покупки приватної нерухомості. Зазвичай, можна розділити всі будинки на будинку старого типу і новобудови. Купуючи будинок в старому районі, Ви погоджуєтеся на проживання в будинку, змінив кілька власників, а то і десятки. Ви не будете знати ніяких нюансів ремонту та стану квартири зсередини. Другим варіантом є покупка квартири в новобудові. Квартира в новобудові – нова, тільки побудована квартира, першим власником якої станете Ви. Щоб придбати квартиру в новобудові, слід переглянути і порівняти всі варіанти, адже Київ сьогодні розвивається і може запропонувати десятки різних забудовників зі своїми умовами. Щоб все це спростити, варто вибрати портал, що пропонує всі варіанти забудови. Одним з кращих на ринку Києва є Інтергал-буд.

Що пропонує Інтеграл Буд?

Інтеграл Буд зібрав на своєму сайті всі варіанти новобудови Києва від забудовника, які будуються і доступні для продажу. Саме тут Ви можете зібрати найцікавіші варіанти. На сайті Ви можете самостійно підібрати варіант житла відповідно до таких умов, як:

Місто;
клас;
район;
Відстань до метро;
Дата введення в експлуатацію;
статус;
Умови.

Якщо Ви вибираєте житло в столиці, вам обов’язково буде важливо місце розташування будинку, відстань до метро і коли буде завершено будівництво. Кожен з будинків має детальний план і схему всіх поверхів і прибудинкової території. Тому, вибираючи квартиру, Ви можете все це вимагати від забудовника.

Вартість квартири від забудовника в Києві

Якщо Ви шукаєте квартиру в новобудові, Ви вже напевно знаєте, що ціна таких квартир оцінюється за 1м2. Тобто Ви самі вибираєте квартиру згідно площі, Вам підходить і примножуєте на ціну за м2. Така оцінка дозволяє вибирати планування, поверх і кількість кімнат самостійно. Також ціна буде варіюватися в залежності від етапу будівництва. Якщо Ви хочете придбати квартиру за найкращою ціною, Вам потрібно придбати її на першому етапі будівництва. Тоді ціна квартир буде найбільш доступною. Найдорожчий варіант новобудови виходить на останньому етапі будівництва або вже після повної здачі будинку.