Головна Цікаво Облаштування дитячої кімнати

Облаштування дитячої кімнати

100
0
Набор для детских штор Drape

Кожен батько бажає, щоб його дитина ні в чому не потребував і жив в повному комфорті. Головним завданням перед батьками є облаштування дитячої кімнати. Тут необхідно правильно розставити пріоритети, щоб не порушити комфорт і не нашкодити здоров’ю дитини. Одним з важливих моментів облаштування є правильне освітлення.

Освітлення дитячої кімнати

Особливу увагу слід звернути на штучне освітлення в кімнаті. Все потрібно зробити так, щоб світло рівномірно розсіювався по всій кімнаті. Не рекомендується занадто яскраве світло або темні ділянки. Необхідно зробити плавні переходи, щоб у дитини не було відчуття пригніченості або напруги.

Кращим ефектом буде розміщення світильників по всій довжині стелі. Між ними має бути відстань в 1.5 метра. Виходячи від віку дитини, його кімната ділиться на такі ділянки:

– зона для сну;

– робоча зона;

– майданчик для ігор.

Кожна ділянка має висвітлюватися певним світильником. Особливу увагу слід звернути на зону, де розташовується письмовий стіл. Крім світильників на стелі, необхідно встановити настільну лампу. Для ігрового майданчика потрібно помірне освітлення, оскільки занадто яскраве світло буде тільки заважати. При чому дитина в ігровій зоні проводить більшу частину свого часу.

Штори в дитячій кімнаті

Купуючи штори в дитячу, батько вже представляє її загальний вигляд. Також під час покупки, необхідно звертати увагу на реакцію самої дитини. Оскільки в ранньому віці утворюється смак людини.

Не рекомендується купувати штори з важкої тканини. Незважаючи на колірну палітру, штори в дитячій повинні бути зроблені з легкої і повітряної тканини.

Інтернет-магазин «Mega-Shop» пропонує дитячі штори в Україні для дитячої кімнати:

– римські штори. Володіє багатьма перевагами: практичність, зручність у використанні, прикрасять навіть складні за розміром вікна. Крім цього, нижню частину можна прикрасити бахромою або пір’ям.

– рулонні штори. Перевагою є регулювання природного освітлення – від повної темряви до невеликого тіні.

– штори з картинками. Дуже добре підходять для дітей дошкільного періоду. Будь-яка дитина буде радий, що поруч знаходяться його улюблені герої з мультфільмів.

– штори в морському стилі. Обрадує дітей, які обожнюють мультики про піратів. Крім цього, морський колір має заспокійливу властивість і сприятливо впливає на психіку дитини.

Облаштування дитячої кімнати – важливий момент, оскільки від цього залежить здоров’я і внутрішній стан дитини.