Головна Цікаво Звернення до військовозобов’язаних Жовківського району

Звернення до військовозобов’язаних Жовківського району

314
0

В Україні проходить четверта черга часткової мобілізації громадян до ЗСУ, яка проводиться з метою навчання військовозобов’язаних у навчальних частинах і ротації наших воїнів у зоні АТО.

Законодавством України визначено обов’язок і відповідальність усіх осіб, які забезпечують  виконання завдань мобілізації. Але, насамперед, це – позиція чоловіків, які у важку хвилину для своєї країни мають стати на її захист, на захист своєї землі, свого народу.

Ми з гордістю і шаною приходимо на заходи вшанування наших героїв, які боролися за незалежність України у всі часи, бережемо пам’ять про наших предків, які відважно захищали свою землю. Наше сьогодення вимагає від нас виявити відвагу і приєднатися до лав мужніх  людей, ми повинні зрозуміти, що ті, хто сьогодні, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, виконуючи свій священний обов’язок, мають знати, що в них є достойна заміна, і вони мають заради чого йти до перемоги!

Шановні чоловіки, невже ухилення від мобілізації, іноді таке недостойне та боягузливе, підвищить ваш авторитет у друзів, у родинному колі, вашу самоповагу? Чи не запитає колись у Вас ваш маленький син: «Чому ти, тату, ховався, а не був відважним як інші?» і чи зумієте пояснити це самому собі та своєму сумлінню?..

Безперечно, життя одне, і воно є безцінним даром, але хіба  це ми вирішуємо свою долю, і чи всіх тих, хто є, здається, тут, у безпеці, оминає біда, чи не гинуть у нас люди від алкоголю, ДТП, хвороб?..

Кожна мати, дружина — берегиня свого сина чи чоловіка, та подивіться у їх очі, що Ви там побачите, коли Ви твердо заявите про свою позицію захисника? Безперечно, це хвилювання, але і гордість, та розуміння, що поряд — справжній мужчина.

Сьогодні держава передбачає відповідну оплату за військову службу, збереження місця роботи, ряд переваг у вирішенні питань, попереднє навчання у частинах, проте ухилення від військової служби передбачає строгу відповідальність як адміністративну, так і кримінальну.

Тому, звертаюся до Вас проявити розуміння і відповідальність щодо виконання військового обов’язку. Пізно буде захищати свою оселю (хіба руїни, такі як на Сході), коли ворог просунеться далі, маючи сучасну техніку, яка знищує все за сотні кілометрів.

Ми — відважний народ, у нас — мужні чоловіки, бо ми — патріоти, а не  крикуни, бо ми достойні жити краще і брати відповідальність за свою долю. Ми готові боротися, незважаючи на антипропаганду і залякування, за нами правда, з нами Бог!

Слава Україні!

Надія ЩУР, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації.