Головна Цікаво Звернення Жовківської районної організації Товариства Червоного Хреста

Звернення Жовківської районної організації Товариства Червоного Хреста

145
0

Від 1 квітня до 4 травня проводиться традиційний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України

Звертаємось до Вас, дорогі співвітчизники, до всіх тих, кому небайдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч із нами, та кого вік і каліцтво позбавили можливості жити гідно.

Підтримайте доброчинну акцію Товариства і допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя самотніх громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт і потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф.

Товариство Червоного Хреста є добровільною, гуманітарною, благочинною міжнародною організацією, діяльність якої ґрунтується на Женевських конвенціях і, яка існує виключно за рахунок членських внесків та пожертвувань.

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста — захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих та катастроф.

Ваші пожертви будуть використані для:

— розширення та вдосконалення патронажної служби сестер-милосердя Червоного Хреста, які обслуговують одиноких людей; створення банку одягу;

— допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій;

— придбання продуктів харчування, предметів першої необхідності для адресної допомоги інвалідам, хворим, одиноким похилого віку, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, дитячим притулкам та інтернатам;

— розвитку служби катастроф, розширення добровільних рятувальних формувань, забезпечення матеріально-технічної бази служби.

Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС І ТВОРІМО ДОБРО РАЗОМ!

Подаємо реквізити для переказу коштів: Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України ЗКПО 02940262, р/р 26007198162, МФО 380805, ЛОД АППБ Аваль, м. Львів з поміткою “Членські внески для Жовківського району”.