Головна Цікаво Один із найкращих фірмових магазинів у Західному регіоні

Один із найкращих фірмових магазинів у Західному регіоні

774
0

Жовква — чудове старовинне українське місто. Тут живуть гостинні, талановиті люди. І, звичайно, їм небайдуже все, що відбувається у місті. Кожна новобудова чи реконструкція, особливо в центральній частині, стає об’єктом прискіпливості жителів. Про одну із таких ми уже два роки тому писали на сторінках часопису. Жовків’ян дуже цікавило: а що ж буде на місці колишньої “Ветаптеки”, що знаходилася навпроти пл. Коновальця? Минув певний час, і на цьому місці постав новий рекунструйований під старовину торгово-адміністративний будинок, який дійсно прикрасив площу Коновальця.

Організація торговельної точки для продажу м’яса та різних напівфабрикатів — досить прибутковий вид підприємництва. Підійшовши до цієї справи відповідально і грамотно, організувавши всі етапи — від закупівлі до продажу, можна впевнено вести торговельну політику. Цього і прагнули власники фірми “Галицька свіжина” (один із директорів — Костянтин Костирко). Адже у всі часи потреба в харчових продуктах залишається незмінною. І далеко не останнє місце в цьому списку займає м’ясо, яке забезпечує організм людини цінними білками.

Головний офіс та цехи зі заготівлі м’ясної продукції фірми знаходяться в місті Львові. Таких магазинів, як у Жовкві, відкрито в Західному регіону вже десять. Навесні планується ще один — у м. Раві-Руській. Компанія комплексно обладнала новий міні-маркет: пристінні холодильні вітрини, торговельні стелажі, великий просторий зал. Як зауважив керівник Жовківської філії Андрій Пантєлєєв, магазин є їхньою гордістю, що пропонує споживачам справді свіжу продукцію. До того ж, все м’ясо, яке продається, відвідувач бачить і оцінює, так як тільки в цьому випадку у нього не виникає побоювань за своє життя та здоров’я. Будь-яку частину індика, курки чи суппродукту покупець має можливість вибрати сам. Також у маркеті здійснюється продаж тільки свіжих м’ясних виробів власного виробництва: ковбаси домашньої, рулетів, хлібців, фаршу чотирьох видів. Окрім цього, у магазині покупці можуть придбати напівфабрикати з яловичини, свинини, індичатини та курятини, перепелині та курячі яйця. Усі ковбасні вироби готуються на дровах, що теж важливо.

Привітний та дружній колектив міні-маркету чекає на Вас, шановні покупці, щодня, без вихідних, із 7.00 до 19.00, у неділю — до 17.00 години. Ласкаво просимо!

Вікторія ГЛАДУН.