Головна Цікаво Опіка духовна й інтелектуальна

Опіка духовна й інтелектуальна

312
0

Жовківська малеча уже вісімнадцять років поспіль відпочиває і збагачується як духовно, так і фізично у інтелектуально-християнському таборі, який організовують сестри Домініканки.

Упродовж двох тижнів червня 120 найменших дітлахів м. Жовкви (до речі, цьогоріч їх більше, ніж попередні роки) мали змогу більше дізнатися про Бога, а також збагатитися інтелектуально, морально і просто цікаво провести час канікул. У цьому їм допомагали сестри Матеуша Тринда, Ювенція Дзєдзіц,  Сара Лакома, а ще учні суботньої школи польської мови. Саме вони ненав’язливо, однак переконливо, намагалися посіяти у юних серцях зернятка любові до ближнього, почуття відповідальності, готовність до самопожертви заради торжества справедливості.

Щоденне відвідування табору розпочиналося молитвою «Отче наш» та «Богородице Діво», найменших – «Ангелу-хоронителю мій».

За цей час діти більше дізналися про історію рідного краю, побували на екскурсії у монастирі оо. Василіян с. Крехова, навчилися поважати і підтримувати один одного. У таборі також проводилися різноманітні спортивні та інтелектуальні змагання, конкурси, усім припала до душі гра «Таємний друг», яка дала кожному учаснику можливість проявити власну щедрість та турботу один про одного. А ще дітлахи за сумлінні старання та дисципліну отримали невеличкі сувеніри.

За період відпочинку діти більше пізнали один одного, знайшли нових друзів, збагатилися як духовно, так морально і фізично. Час, проведений у таборі, став не лише часом відпочинку, розваг, а періодом духовного росту, самовдосконалення, саморозвитку. А завершальним акордом стало нагородження дітей: кожен з них отримав у подарунок книжечку «Біблійні історії».

Зоряна ГУМНИЦЬКА.