Головна Цікаво Оригінальні проекти Дубая – Yana

Оригінальні проекти Дубая – Yana

253
0

Дубай – місто майбутнього. Тут регулярно реалізуються неймовірні проекти, які захоплюють дух і підкорюють своєю неординарністю, красою. Емірат прагне бути лідером в усьому. Незважаючи на розташування в пустелі, в Дубаї є навіть місця, де можна покататися на лижах.

Місто вражає розкішними і оригінальними готелями, наприклад, Burj Al Arab, розташованих у морі. Тут будуються будинки під водою, штучні острови і канали, кращі парки розваг, торгові центри, приголомшливі хмарочоси. На що ще здатний Дубай?

Пальма Джумейра

 

 Пальма Джумейра – символ Дубая. Це унікальний проект, який відображає нестандартні підходи до містобудування емірату. Штучний острів багато хто називає 8-м чудом світу. Враховуючи інженерну складність формування у водному просторі йому немає аналогів.

Пальма Джумейра має 3 основних сегмента. У його верхній частині знаходиться півмісяць, який є символом ісламу. Проте він має і важливою функціональною значимістю – на ньому зведена 3-метрова стіна з довжиною 11 км. Це необхідно, щоб нівелювати вплив хвиль.

 Крона складається з 16 гілок, а стовбур з'єднується з материком мостом в 300 м.

В корені або зоні пальмових гілок знаходяться розкішні вілли та будинки. Стовбур – місце, де сконцентровані торгові центри, розважальні заклади, ресторани, парки, готелі.

Протяжність пляжів досягає 78 кілометрів. Підводний тунель з'єднує верхню частину і основу.

Острів Пальма Джумейра – ідеальне місце для любителів яхт, а також інших видів водного транспорту. Тут безліч пристаней і причалів.
Аладдін Сіті

 

Аладдін Сіті – казковий проект, який передбачає реконструкцію найстарішого району міста Крик. В його основі лежать розповіді арабського фольклору про знаменитих Аладдіна і Синдбада. Можливо, район у майбутньому отримає статус Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

 Площа Аладдін Сіті складе приблизно 4000 акрів. Головними будівлями стануть 6 мальовничих веж на 34 та 25 поверхів. Також проект включає готельний комплекс, житлові, комерційні будівлі. Передбачено 900 паркувальних місць, які будуть з'єднуватися кондиционируемыми тунелями з рухомими доріжками для пішоходів. Форми переходів будуть нагадувати морських казкових персонажів – змій і драконів.

 Туристична компанія "Яна" здійснює продаж турів на відпочинок в Дубаї для затишного сімейного дозвілля, розваг, шопінгу. Відпочинок в Дубаї подарує вам яскраві емоції та враження, які неможливо забути. Відкрийте для себе прогресивний Дубай і пориньте в східну казку.

Острів блакитних вод

 

Цей проект буде розташований в Перській затоці поряд з узбережжям міста Дубай. На ньому буде розміщено величезне колесо огляду Dubai Eye, діаметром 210 метрів.

Bluewaters Island буде володіти розважальної, торгової, житловий зонами, готельним сектором з шикарним 5-зірковим готелем у стилі модерн.

Острів з'єднаний з містом завдяки пішохідного та автомобільним мостам, монорельсової залізниці. Проект обіцяє бути помпезним і розкішним.