Головна Цікаво Переваги керамічних димоходів

Переваги керамічних димоходів

88
0

У сучасних домівках все частіше можна зустріти пристрої, які функціонують на твердому паливі як основне, або додаткове джерело опалення. Використовувати печі і каміни стало модно не тільки з оцінки дизайнерських рішень. Тенденція на використання дров замість природного газу широко поширюється з метою економії на опаленні. Але якщо Ви плануєте слідувати тенденціям і встановити піч або камін, варто подумати не тільки про вибір і установку ефективного пристрою, а й про систему димовідведення. Ця, здавалося б, другорядна деталь відіграє надзвичайно важливу роль:

  • Пожежну безпеку будинку;
  • Ефективність обігріву житла;
  • Здоров’я проживаючих у будинку;
  • Ефективність використання палива;

Ідеально підходять під описані вище характеристики керамічні димоходи.

Димоходи з керамічними трубами, завдяки своїй будові, мають найвищий рівень пожежної безпеки серед усіх існуючих видів. Поверхня керамічної труби не дає сажі та смолі налипати на стінки, що в подальшому може спричинити загорання. Та, навіть в такому випадку, це не спричинило б пожежі, адже матеріал цього димоходу витримує температуру горіння сажі, а це понад 1000 С. (!)

Ефективність опалення залежить не тільки від самого пристрою, а й від димоходу. По перше, керамічні димоходи встановлюються виключно у вертикальному положенні. Це дозволяє покращити тягу, що на пряму впливає на ефективність. По друге, зовнішня частина має чудову теплоізоляцію, що дозволяє додатково акумулювати теплову енергію в приміщення.

На відміну від димоходів з цегли, де шкідливі випари газів можуть проникати всередину приміщення через щілини, керамічні димоходи гарантують Вам абсолютний захист від цього. Щільність матеріалів і особливості будови не дозволять навіть невеликому відсотку димових газів проникнути в оселю, що однозначно добре вплине на здоров’я господарів будинку.

Ще одна перевага використання такого димоходу – універсальність. Він підходить для різноманітних видів палива – від традиційних до найсучасніших. В додаток до всього, керамічний димохід дозволить використовувати паливні ресурси з максимальною ефективністю.

Ви все ще сумніваєтесь в тому, що димоходи з керамічними трубами є найкращим варіантом для системи опалення? Ось Вам ще декілька переваг такого агрегату:

  • Строк гарантії від виробників сягає 30 років, але реальний строк експлуатації може досягнути більше ніж пів сторіччя;
  • Вони є найміцнішими з усіх видів і найбільш стійкими: кераміка не піддається корозії, деформаціям, впливу високої температури, тощо.
  • Такі димоходи є дуже простими в установці.

Вибирайте керамічний димохід для свого будинку від магазину Ваш Комин https://www.vash-komyn.com/14-dymohody/11-keramiceskij-dymohod/ і Ви точно не пошкодуєте про свій вибір.