Головна Цікаво Планшет або ноутбук – що вибрати

Планшет або ноутбук – що вибрати

226
0
що купити - планшет або нотбук?

При покупці чергового портативного пристрою багато хто замислюється про те, який з представлених в магазинах варіантів віддати перевагу. Найбільш популярними гаджетами є планшети та ноутбуки. Кожен з девайсів має переваги і негативні риси. На чому ж зупинити свій вибір?

Сьогодні будь-який планшет має діагональ, яка може бути не більше 7 дюймів. Якщо пристрій оснащений хорошим акумулятором, то його можна використовувати без додаткової підзарядки практично цілий день. Як правило, час роботи варіюється від 7 до 12 годин. За допомогою планшета можна здійснювати різні завдання. Він ідеально підходить для виходу в інтернет, роботи з офісними документами, перевірки пошти, відеоконференцій та інших операцій. Такий пристрій може використовуватися тільки для невимогливих завдань. Адже прилад не володіє великою потужністю, тому може не впоратися з великим обсягом операцій.

Що стосується ноутбуків, то вони мають більшу кількість функцій. Операційні системи, встановлені на них, сумісні практично з усіма додатками і програмами. За допомогою такого девайса можна без зусиль користуватися офісними пакетами та іншими функціями. Як правило, пристрій оснащений хорошою камерою, тому проводити відеорозмови за допомогою нього також буде зручно.

Що стосується автономності, то тут ноутбук програє планшету. Він може працювати без підзарядки тільки до 8 годин. Це стосується моделей, оснащених акумулятором з хорошою ємністю. Звичайні ж вироби здатні витримати постійне функціонування всього протягом 4 годин.

Як правило, ноутбук має трохи більші розміри, ніж планшет. Тому останній більш зручний для перенесення. Його навіть можна покласти в звичайну сумку. Для ноутбука же потрібно спеціальна переноска, що захищає його від ударів і іншого механічного впливу.

Якщо ви не можете визначитися з вибором, то зверніть увагу на новітні технологічні пристрої. Вони поєднують в собі два прилади – ноутбук і планшет. Девайс має сенсорний екран і знімну клавіатуру. Тому при необхідності екран можна використовувати окремо від решти конструкції. Такі пристрій ще називають трансформерами. Гаджет є золотою серединою між планшетом і ноутбуком. Однак девайс має досить високу ціну через свою конструкції. Придбати будь-який з приладів можна за допомогою інтернет-магазину.