Головна Цікаво Президент доручив збільшити укомплектованість бригад на лінії зіткнення ПТРК «Стугна»

Президент доручив збільшити укомплектованість бригад на лінії зіткнення ПТРК «Стугна»

141
0

Президент Петро Порошенко повідомив, що перевірив рівень комплектації військових підрозділів на фронті сучасними протитанковими засобами нового покоління «Стугна». «І поставив завдання, щоб ми найближчим часом різко збільшили укомплектованість бригад «Стугнами» на лінії зіткнення», – підкреслив Петро Порошенко на Львівщині під час наради, присвяченій ходу будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників.

Глава держави зазначив, що позавчора на Чернігівщині перевірив готовність Збройних Сил України до бойового використання американських протитанкових ракетних комплексів Javelin. За його словами, наявність Javelin в українських військових приводить до того, що «російські танкісти або з підконтрольних військ просто відмовляються виїжджати на лінію зіткнення». «Це теж ефективні результати нашого переозброєння», – додав він.

Глава держави наголосив, що випробування ракетних комплексів «Стугна», які були про ведені на полігоні на Чернігівщини разом з перевіркою готовності підрозділів Збройних Сил України до бойового використання протитанкових ракетних комплексів Javelin, пройшли надзвичайно успішно.

«Я був особисто багато разів присутнім на цих випробуваннях і не бачив жодного разу, коли б «Стугна» з максимальної відстані не вразила відповідну ціль», – підкреслив Президент.

За його словами, серйозно зріс рівень комплектації технікою, засобами зв’язку української армії: «Ми говоримо про серйозне підвищення рівня військово-технічної співпраці з іншими країнами. Окрім США, це і Туреччина, і Канада, і Британія».

«Я впевнений в тому, що ці питання на сьогоднішній день роблять армію абсолютно іншою. Але не лише озброєння. Зокрема, запровадження нової системи харчування також значно підвищує рівень харчового забезпечення українських військовослужбовців», – також додав він.