Головна Цікаво При територіальних органах Держгеокадастру запрацювали громадські приймальні

При територіальних органах Держгеокадастру запрацювали громадські приймальні

146
0

Відтепер при усіх Головних управліннях Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в областях, функціонують громадські приймальні.

Приймальні працюють задля щоденної консультації  громадян, представників підприємств, установ, організацій, колективів тощо, аби гарантувати їм аналіз та ефективне розв’язання проблемних питань, розгляд усних та письмових звернень, надання консультативно-практичної допомоги, пошуку оптимальних шляхів та механізмів розв’язання наявних проблем.

Основною функцією громадських приймалень Держгеокадастру є надання посадовими особами територіальних органів якісної та безоплатної консультації усім мешканцям.

Окрім особистого прийому громадян керівництвом Держгеокадастру, що відбувається за попереднім записом у дні та години, визначені графіками, кожен охочий має змогу звернутися до уповноважених осіб служби за особистою консультацією, скаргою, проханням тощо, у зручний для нього час.

З графіком роботи громадської приймальні Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитися за посиланням.