Головна Цікаво Принцип роботи та особливості пристрою 5 важливих автозапчастин

Принцип роботи та особливості пристрою 5 важливих автозапчастин

298
0

Чим більше ви знаєте про пристрій свого автомобіля, тим впевненіше будете в тому, що його ремонт проводиться належним чином. Розглянемо пристрій і функції 5 деталей, які є в кожній машині.

акумулятор

Акумулятор подає електричну енергію, пристрій використовується для забезпечення харчування для запуску автомобіля. Крім запуску, акумулятор живить і інші вузли – наприклад, підключається до фар і радіо, коли двигун вимкнений. Якщо залишити світло або радіо включеними занадто довго, акумулятор розрядиться. Повністю або частково (нижче 10,5 В) розряджений акумулятор викликає пошкодження акумулятора, тому бажано зупиняти фари і аксесуари незабаром після зупинки двигуна автомобіля. Перевіряйте акумулятор кожні 6 місяців, щоб переконатися, що клеми не потребують очищення.

гальма

Сучасні автомобілі мають гідравлічні гальмівні системи. Вони використовують тиск, що прикладається до педалі гальма, для створення тиску на гальмівні поршні. Слід регулярно замінювати гальмівні колодки і підтримувати деталі в хорошому робочому стані. Делікатне підхід до цього питання важливий: ці автотовари не тільки заощадять гроші, але і можуть врятувати вам життя.

зчеплення

Зчеплення – це механізм, який допомагає передавати потужність від двигуна до трансмісії. В автомобілі з механічною коробкою передач, також відомої як важіль перемикання передач, зчеплення приводиться в дію педаллю зчеплення. Коли ви натискаєте на зчеплення, потужність від двигуна більше не йде на колеса – це дозволяє перемикати передачі і збільшувати або зменшувати потужність і швидкість коліс.

амортизатори

Амортизатори необхідні для поглинання вібрацій, які виникають при їзді. Коли автомобіль знаходиться в русі, ви можете відчути вібрацію шин по всій машині. Амортизатор може взяти на себе цю енергію і згладити їзду. Щоб поїздка залишалася комфортною для пасажирів, в різних автомобілях використовуються різні типи амортизаторів: спортивний автомобіль реагує на нерівності не так, як джип.

Повітряний фільтр

Двигуну потрібне повітря, і він втягується через фільтр в камеру згоряння. Брудний фільтр блокує потік повітря, і його заміна необхідна для запобігання ушкоджень і кращої економії палива. Повітряний фільтр, що знаходиться всередині салону автомобіля, запобігає потраплянню бруду і частинок ззовні.