Головна Цікаво Призначення і застосування кілець

Призначення і застосування кілець

458
0

кільця для чоловіків не були зроблені в наш час. Такі вироби відомі у всьому світі давно. Їх головне призначення в тому, щоб стримувати кровотік в пенісі, а значить здійснено відтягувати процес еякуляції. Спочатку, як відомо з історії, такий тип виробів застосовувався в медицині для поліпшення потенції. Незабаром було доведено користь від ерекційних кілець, завдяки чому чоловіки змогли отримати такий тип іграшок, який дозволяв їм продемонструвати всі свої здібності в ліжку.

Розглядаючи основне призначення ерекційних кілець, слід зауважити, що такі товари допомагають не тільки в продовженні сексу, але і дозволяють партнеркам завжди досягати піку насолоди і незвичайних відчуттів. Сучасні види кілець можуть мати різні додаткові функції і пристосування, завдяки яким посилюється стимуляція ерогенних зон не тільки у жінок, але і чоловіків. З такими ерекційне кільце кожен секс буде довгим і незабутнім.

Застосування інтимних іграшок

Розглядаючи особливості того, як можуть застосовуватися кільця, слід зауважити, що можна це робити трьома способами. Так фахівці рекомендують одягати такі іграшки тільки на ерогенних член, тільки на мошонку або на все разом. Спосіб використання ерекційних кілець завжди залежить від виду таких іграшок. Найчастіше партнерам подобатися надягання кілець тільки біля основи збудженого пеніса.

Одягаючи кільця не потрібно користуватися ніякими додатковими мастилами та лубрикантами. Як правило, про протипоказань таких іграшок не йде ніякої мови, але все ж не варто носити їх на члені довше ніж 10 хвилин поспіль.

Що стосується розміру, то такі вироби слід підбирати відповідні по діаметру члена. Але в будь-якому випадку потрібно пам’ятати, що вироблені секс іграшки з якісних матеріалів говорить про те, що товар буде відмінно тягнутися і при цьому підійде для кожного чоловіка. Найбільш еластичними і добре розтягують вважаються товари з термопластичної гуми.