Головна Цікаво Рукомийник автомобільний (для вантажівки)

Рукомийник автомобільний (для вантажівки)

21
0

Робота, пов’язана з керуванням великовантажних автомобілів без перебільшення особливо важка та відповідальна. Тривалість рейсів досягає іноді кількох тижнів. Підвищена концентрація уваги спричиняє надмірне фізичне та емоційне виснаження.

Щоб організувати хоча б мінімум комфорту в дорозі компанія «Комтранс Україна» пропонує рукомийник автомобільний (для вантажівки). Ємності цілком достатньо, щоб задовольнити потребу водія у потрібній кількості води під час довгих перегонів. Від однієї запланованої зупинки до іншої можна комфортно освіжитись. Процес займе кілька хвилин, а стан душі та тіла зміниться на краще.

Практичним умивальник стає і під час заправок, проведення вимушених ремонтних чи перевірочних робіт. Зручне користування водою та милом стає можливим завдяки комплектації: ємність для перевезення води плюс диспенсер для мила. Бруд і мастило легко видаляються з рук та тіла.

Для виготовлення автомобільного умивальника використовується міцний еластичний матеріал. Його склад та потужні ребра жорсткості утворюють надійний виріб. Суттєві вібраційні навантаження, які зазнає аксесуар, не впливають на нього. Продовжити термін служби дозволяє і правильний догляд за мийником. Через використання технічної води, стіни і дно умивальника іноді забруднюються. Небажані мікроорганізми, що з’явилися, легко видалити за допомогою хімічних миючих засобів. Відсутність взаємодії вихідного матеріалу з такими дозволяє підтримувати аксесуар у відповідній чистоті. Після проведення санітарної обробки виробу його споживчі якості не змінюються.

Якщо необхідно вибрати рукомийник автомобільний (для вантажівки) https://autofurnitura.com/ua/shop/yashiki-rukomoiniki/rukomoiniki, то на пошук потрібної моделі може піти багато часу. Тривалий перегляд пропозицій продукції, що надходить на ринок України, іноді заводить покупця в безвихідь. Оптимальний варіант часто “завуальований” пропозиціями представників невідомих компаній. Інформаційний шум забирає від правильного вибору потрібного продукту.

Компанія «Комтранс Україна» надає можливість купити цей аксесуар не тільки за доступною ціною. Вам пропонується брендова продукцiя. Італійський бренд “Lokhen” – вироби винятково високої якості.

З урахуванням особливостей Ваших робочих потреб ми допоможемо вибрати найвдалішу модель. Крани на ємність проходять свої періодично повторювані цикли відкривання/закривання без поломок. Пропоновані кронштейни для ящиків та рукомийників для вантажівок за допомогою спеціальних металевих стрічок кріпляться на вертикальну поверхню. Їхня охоплююча фіксація характеризується як надійна і щільна.

Представлені на сторінках розділу ємності для води від 18 до 50 літрів італійського виробника не створять проблем при експлуатації виробу. Вони повністю відповідають вимогам Європейського Союзу.