Головна Цікаво Відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

Відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

245
0

Про тебе, моя Україно… Саме під таким девізом минулої неділі проходив благодійний концерт на підтримку воїнів АТО, організований народним художнім колективом України вокальної студії Вікторії Кирилюк Жовківського центру творчості.

Кажуть: пісня і мова – то душа народу. І це справді так. Адже не забувається ніколи ні тиха колискова пісня мами, ні весільна пісня, ні щаслива пісня про кохання чи сумна від розлуки… І пісня, і казка, і вірш, і, звичай, і традиція неминуче повертають нас до цілющих джерел народного мистецтва, рідної землі, вчать берегти навколишній світ – нашу домівку, природу, черпати радість від сонця, квітів, лісу й поля, шанувати рід свій, його традиції, примножувати славу і здобутки батьків, усього народу.

Так вважає і Вікторія Кирилюк – досвідчений педагог, великий ентузіаст, справжній фахівець. Завдяки їй ось уже п’ятнадцять років при Жовківському центрі творчості діє вокальна студія сучасного естрадного співу. За своє 15-річне життя вокальна студія В. Кирилюк неодноразово одержувала звання переможця, лауреата на фестивалях та конкурсах різного рівня.  Українські дитячі, естрадні, патріотичні пісні, автором яких є Вікторія Георгіївна, (на сьогоднішній день близько ста авторських творів), пісні відомих поетів та композиторів завжди викликають неабияку зацікавленість глядачів.

Упродовж двох годин тривала концертна програма, окрасою якої стали виступи вокального ансамблю «Домінанта», вокальних ансамблів «До», «Ре», «Мі», «Фа», «Соль», «Ля» та «Сі», колективів бального танцю «Стиль» та сучасного естрадного танцю «Крик». Кожен виступ заслуговує на компліменти і захоплення, піднесення духу.

Завдяки концерту було зібрано 8317 гривень на потреби вояків. Ці кошти колектив Жовківського центру творчості вирішив спрямувати на закупівлю необхідних речей для воїнів.

У районі діє широкомасштабна волонтерська робота. Біда прийшла в наш дім, і вона стосується кожного з нас. Ми не повинні бути байдужими до того, що відбувається. Адже наші воїни-захисники постійно знаходяться на межі життя та смерті. Варто, щоб усі пройнялися духом патріотизму і, в міру можливостей, надалі допомагали бійцям.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.