Головна Цікаво Спорт в нашому житті

Спорт в нашому житті

117
0

Спорт є видом активної діяльності, що змушує працювати всі м’язи організму. Ще давно було доведено, що спорт позитивно впливає на загальний стан здоров’я.

Існує безліч факторів, як заняття спортом позитивно впливає на організм людини:

– допомагає позбутися від зайвих кілограмів. Від періодичних занять у спортивному залі, спалюється достатню кількість жиру, при цьому м’язова маса завжди в тонусі. Це набагато краще, ніж сидіти на дієті, які також дозволяють худнути, але при цьому уповільнюють обмін речовин в організмі;

– знижує ризик прояву хронічних хвороб. Заняття спортом роблять організм витриваліший, через що збільшується чутливість до інсуліну. Крім цього, знижується рівень холестерину і стає стабільним артеріальний тиск;

– покращує сексуальне життя. Спорт сприяє сексуальної функції, а також почуття задоволення. Багатьма вченими доведено, що заняття спортом покращує потенцію у чоловіків.

За останній час спорт став швидко розвиватися

Головна тенденція – це збільшення кількості видів спорту. Якщо взяти Олімпійські ігри 1948 року народження, то вони складалися з 135 спортивних програм, а Олімпійські ігри 1996 року включали вже 216 програм. Зі збільшенням спортивних дисциплін, зросли і досягнення в тому чи іншому вигляді. Також на це вплинули:

– використання нових тренувальних методів, в результаті якого збільшилася ефективність;

– змінилася якість спортивного обладнання та екіпіровки;

– збільшився час і обсяги тренувань.

Особливе місце серед всіх видів спорту займає плавання. Змагання з плавання полягають у подоланні певної відстані на час. Спортсмену дозволяється проплисти під водою не більше 15 метрів на старті або після розвороту.

На даний момент існує чотири види плавання: брас, кроль, батерфляй і на спині. На чемпіонатах світу або Олімпійських іграх розроблені два види програм – ранкова і вечірня. На ранковій програмі відбуваються попередні запливи, переможці яких виходять у фінальну стадію. Вечірня програма включає ту саму фінальну стадію.