Головна Цікаво То чи буде кабінет невідкладної медичної допомоги у Жовкві?

То чи буде кабінет невідкладної медичної допомоги у Жовкві?

226
0

На це запитання ми, на превеликий жаль, відповіді так і не отримали. Ще наприкінці лютого у редакцію звернулися читачі з проблемою закриття у Жовківській поліклініці долікарського кабінету. На першому поверсі медзакладу пацієнту було зручно виміряти артеріальний тиск, температуру тіла, отримати першу медичну допомогу.

Тоді ж завідувач поліклініки Олеся Бура запевнила нас при зустрічі, що кабінет долікарської допомоги перенесено в інше приміщення, і після завершення ремонту називатиметься він кабінетом невідкладної допомоги (№ 8 газети «Відродження» від 2 березня 2017 року).

Через місяць ми поцікавилися, чи працює перенесений і перейменований  кабінет? За вказаними координатами (перший кабінет праворуч від входу) вивіски немає. Двері відчинені, проте всередині темно – немає жодного вікна – і порожньо. Кабінет обладнаний примітивними меблями. А хто має надати допомогу – невідомо (№ 15 газети від 27 квітня 2017 року).

Нещодавно ми знову повернулися до порушеної на сторінках газети проблеми і відвідали Жовківську поліклініку. Обіцяний кабінет невідкладної медичної допомоги, на жаль, і далі не функціонує. Хоч і двері відчинені, але темно і порожньо. Проте у попередньому приміщенні, де надавались невідкладні медич-ні послуги, уже повноцінно працює стоматологічний кабінет. Тож чутки були небезпідставними (стоматологічний кабінет відкрили енний за рахунком, а кабінету невідкладної медичної допомоги так і немає). На запитання, де можна виміряти тиск, мені відповіли, що у терапевтів на третьому поверсі. А там, незважаючи на весняну погоду, — черги. Тобто, щоб виміряти артеріальний тиск, займайте чергу й очікуйте медичної допомоги терапевта.

Завідувідувачки поліклініки Олесі Бурої ми не застали, на телефонний дзвінок вона не відповіла. Тож питання залишається відкритим.

Уляна ГОЛОВЕНЬКО.

Від редакції. Шановні читачі! А що Ви думаєте з цього приводу? Як вважаєте, можна змінити ситуацію? Пишіть нам!