Головна Цікаво Установки алмазного буріння: що це та де купити обладнання

Установки алмазного буріння: що це та де купити обладнання

31
0

Щоб просвердлити отвір у твердій породі, необхідно використовувати відповідну техніку. Установка алмазного буріння дозволяє швидко та правильно виконати глухі та наскрізні отвори у різних матеріалах. Компанія «Алмазний інструмент» спеціалізується з продажу обладнання від прямих виробників. Доставка бурів можлива територією країни.

Особливості роботи алмазної бурильної установки

Всі установки алмазного буріння мають подібну будову: мотор (використовують гідравлічний та електричний), станина, алмазна коронка. Обладнання може бути зафіксовано в одному положенні, і тоді відпадає необхідність його постійного контролю оператором. Залежно від необхідної ширини отвору використовують коронки різних розмірів. Алмазна установка з легкістю виконує роботу там, де зупиняються можливості дриля або перфоратора. Тому техніку активно застосовують у будівельній сфері під час прокладання комунікацій.

Установка легко робить отвори в твердих матеріалах: бетоні, граніті, металі, мармурі, моноліті та ін. Бурильні машини використовують у випадках, коли необхідно взяти проби з кам’яної породи. Важлива перевага обладнання в тому, що в процесі буріння не залишається сміття, на поверхні не утворюються відколи, а сама установка працює без зайвого шуму.

Установки популярні завдяки тому, що їх можна використовувати на відкритому просторі та у приміщеннях, а результат порадує:

  • швидкістю виконання роботи;
  • точністю виготовлених отворів;
  • відсутністю пилу;
  • безшумною роботою.

Серед моделей представлені установки сухого та мокрого свердління. Мокре алмазне буріння здійснюється з подачею води і дозволяє продовжити термін експлуатації коронки.

Скільки доведеться витратити на алмазну установку

Вартість установок у магазині «Діамантовий інструмент» стартує від 15 тис. грн. Ціна залежить від потужності, продуктивності та додаткових функцій обладнання. Магазин безпосередньо співпрацює з виробниками техніки Husqvarna, YATO, GTM, DYCON, Cuttronix та ін. Кожен товар має сертифікат якості. Компанія «Алмазний інструмент» проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. Менеджери допомагають вибрати оптимальний інструмент. У разі потреби установку можна повернути або обміняти на інший екземпляр. Доставка здійснюється по регіонах країни компанією Нова Пошта.