Головна Цікаво Відбулося обговорення громадських робіт тимчасового характеру на Жовківщині

Відбулося обговорення громадських робіт тимчасового характеру на Жовківщині

134
0

17 грудня в залі засідань Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбулося обговорення на тему: «Організація громадських робіт тимчасового характеру, у тому числі для інвалідів. Скористайтесь шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави».

У роботі взяли участь заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, начальник соціального захисту населення РДА Ігор Гуменюк, голови місцевих рад.
Директор Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Микола Кришталюк висвітлив питання організації громадських та тимчасових робіт в Жовківському районі протягом 2018 року та перспективи проведення таких робіт на наступний рік.

В результаті проведеної зустрічі голови сільських рад району отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили, а також пропозиції розглянути питання розширення видів громадських робіт при прийнятті рішень про їх організацію у 2019 році.


Відбулося обговорення