Головна Цікаво Як підключити блютуз-колонку до ноутбука

Як підключити блютуз-колонку до ноутбука

32
0

Блютуз-колонка — популярний гаджет, яким користується багато українців. Портативний девайс можна під’єднати до будь-якого ноутбука. Так звук буде набагато кращим і гучнішим. Пропонуємо ознайомитися з детальною інструкцією щодо синхронізації блютуз-колонки й лептопа.

Призначення пристрою

Сучасний гаджет — шлях насолодитися улюбленою музикою гарної якості в будь-якому місці. Мала габаритність, відсутність проводів, компактна вага дають змогу використовувати блютуз-колонку не тільки вдома, а й під час подорожей і відпочинку на природі. Широкий асортимент і висока функціональність роблять акустичну систему зручним пристроєм для відтворення музики. Динаміки із вбудованим мікрофоном, роз’ємом MicroSD, безпровідною зарядкою для телефона — портативна блютуз-колонка у Львові доступна в різних варіантах. Вибирайте будь-яку модель, щоб мати можливість оцінити переваги сучасного гаджета.

Як підключити пристрій в Windows 10

Залежно від того, яка операційна система встановлена на ноутбуці, процес під’єднання буде відрізнятися. У Windows 10:

  • Відкрийте меню «Пуск», знайдіть вкладку «Параметри», перейдіть у розділ «Пристрої».
  • Увімкніть колонку й переведіть її в режим під’єднання. Індикатор блютуз має почати мигати. Це потрібно, щоб інші пристрої могли її знайти.
  • Натисніть кнопку зі знаком блютуз або живлення.
  • Виберіть на ноутбуці потрібну опцію. Після цього почнеться пошук пристроїв.

Виберіть свій гаджет із запропонованого списку. Далі має з’явитися вікно, в якому буде написано, що ваша колонка або безпровідна акустична система була під’єднана. Натисніть «Готово».

Як під’єднати пристрій в macOS

Щоб портативна акустична система працювала, як треба, потрібно виконати такі дії:

  • Увімкнути колонку й перевести її в режим під’єднання.
  • Активувати блютуз на MacBook і почекати, поки з’явиться відповідний значок на екрані.
  • Натиснути на нього ПКМ і вибрати «Додати пристрій». Далі має відкритися вікно, в якому будуть перелічені доступні для під’єднання гаджети.
  • Вибрати свою блютуз-колонку й натиснути «Далі».

Після цього на MacBook почнеться установка гаджета, потім з’явиться повідомлення, що пристрій готовий до роботи. У майбутньому під’єднання буде відбуватися автоматично.

Як підключити колонку через USB

Щоб слухати гарне звучання, варто під’єднати блютуз-колонку до ноутбука за допомогою USB. Для цього потрібно увімкнути ПК, вставити кабель колонок до USB-порту лептопа. Щоб звук був чистим, стежте за шнуром, він не має бути перекрученим, а вільно лежати на поверхні. Багато моделей блютуз-колонок заряджаються від ноутбуків прямо під час роботи.

Сучасний пристрій буде незамінним помічником на тренуванні, під час прогулянки на природі й перегляду фільму. Виберіть таку модель, яка буде зручною та практичною саме для вас — широкий асортимент є в інтернет-магазині Алло. Правильно налаштуйте та під’єднайте гаджет, щоб насолодитися якісним звучанням улюбленої музики.