Головна Цікаво Як працює Дистанційний банківський сервіс

Як працює Дистанційний банківський сервіс

10
0
інтернет-банкінг в Україні
інтернет-банкінг в Україні

Торгові процеси простіше убезпечити, якщо укласти договір між постачальником та одержувачем, згідно з яким перша сторона зобов’язується доставити товар, зазначений у контракті. Банківська гарантія для постачальника означає, що установа зобов’язується компенсувати вартість товару замовнику, якщо постачальник не виконав умов торгового договору. Таким чином, покупець має додатковий захист від матеріальних втрат. Дистанційний банківський сервіс допомагає клієнту оформити банківську гарантію без посередників за короткий термін.

Банківська гарантія – це вид послуги від фінансової установи, згідно з якою вона зобов’язується виплатити борг продавця, якщо він не виконав своїх обов’язків перед покупцем.

У цьому випадку банк виступає посередником, третьою особою, яка контролює процес виконання угоди. Скористатися такою послугою можуть фізичні та юридичні особи. Як і у випадках із видачею кредиту, кожна фінансова установа має свої умови та перед видачею гарантії проводить перевірку клієнта, щоб оцінити можливі ризики.

Щоб спростити процес пошуку банку, варто скористатися Дистанційним банківським сервісом. Його офіційними партнерами є 33 фінансові установи, які входять до ТОП кращих банків Росії. Фахівці сервісу допомагають вибрати оптимальний продукт, залежно від потреб клієнта. Багато гарантій видають без застави. На порталі можна знайти банк, який оформить гарантію на велику суму під невелику заставу. Переваги роботи сервісу:

  • Оформлення термінових гарантій, середній строк укладання договору 1-2 дні.
  • Банківські гарантії вносять до державного реєстру.
  • Робота сервісу поширюється територією всієї РФ.
  • Співпраця з найкращими фінансовими установами країни.

Клієнти не сплачують вартість послуг компанії, їх компенсують банки. Гарантії оформляють терміном від 5 до 9 років.

Як оформити банківську гарантію

Для початку необхідно зайти на сайт і заповнити коротку заявку і прочитати що таке дистанційний банківський сервіс. Далі банки надсилають свої пропозиції. Клієнт обирає одну установу з оптимальними умовами. Потім необхідно укласти договір та внести необхідну суму. На останньому етапі угоди клієнт отримує готову гарантію із внесенням інформації до державного реєстру.

На сайті можна розрахувати вартість послуги. Це буде попередній розрахунок. Індивідуальна цінова пропозиція формується індивідуально для кожного клієнта після розгляду заявки.