Головна Цікаво Як правильно доглядати за металопластиковими вікнами

Як правильно доглядати за металопластиковими вікнами

332
0

Пластикові вікна потрібно вміти не тільки правильно вибирати, встановлювати, але і доглядати. Належний догляд вікон – запорука їх тривалого терміну експлуатації, – переконує geokomrest.ua.

Щоб пластикові вікна прослужили вам довго, запам’ятайте кілька секретів догляду за ними:

  • Попередньо вимивши вікна, навесні або восени обробляйте відкриту рухову фурнітуру маслом, можна навіть маслом для швейних машин;
  • Ущільнювач обробляйте гліцерином, або спеціальним мастилом для гум, придбаним в великих магазинах будматеріалів;
  • Правильний догляд слід здійснювати в безвітряну сонячну погоду;
  • ПВХ конструкцію потрібно регулярно провітрювати (не менше 1 разу на місяць), навіть взимку, щоб запобігти конденсату і запотівання;
  • Коли відкриваєте / закриваєте вікна, не робіть різких рухів, бережіть фурнітуру.

Якщо ці прості правила ігнорувати і не виконувати, то через рік-другий будуть проблеми з пошкодженим ущільнювачем, розбитою фурнітурою і забитими дренажними отворами. Наприклад, пластикові вікна від geokomrest.ua не потребують обслуговування щороку. Виробник рекомендує звертатися до фахівця раз в два роки з метою огляду пластикових вікон.

Якщо пощастить, то все це закінчиться ремонтом, до речі дуже дорогим. Якщо не пощастить, то – повною заміною вікна. Зате догляд займе не більше півгодини і потрібен хоча б раз на місяць.

Що дає заміна вікон на пластикові – енергозбереження та економія ваших коштів. Наприклад, завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій в Луцьку вдалося заощадити 14млн. гривень міського бюджету.