Головна Цікаво Як зробити вибір серед ювелірного різноманітності

Як зробити вибір серед ювелірного різноманітності

28
0

Обличчя дівчини піддається пильній увазі при першій зустрічі. Крім укладання і макіяжу прекрасна половина людства намагається себе прикрасити і іншими способами

Сережки здатні доповнити будь-який образ, створити необхідний акцент, додати родзинку в look, повідомити про настрої дівчата. Величезний вибір прикрас на будь-який смак пропонує магазин Sribna Kraina . У наявність прикраси з дорогоцінними, напівкоштовними каменями, з дорогоцінних металів, біжутерія.

Завжди в моді будуть прикраси з дорогоцінних металів і каменів. Звичайно, не всі можуть дозволити золото і діаманти в одному наборі. Завдяки фантазії дизайнерів і тонкої роботи майстрів можна купити оригінальні сережки з напівкоштовних металів, які сподобаються кожній дівчині. І не всі жінки люблять золото, тому при виборі прикраси варто враховувати особисті уподобання дами.

За формою розрізняють такі різновиди сережок.

  • Пусети
  • кільця
  • Каффа
  • двосторонні сережки
  • підвіски
  • Клаймбрери

Це не повний перелік всіх популярних моделей. Для вибору сережок також має значення вид застібки. Найпопулярніші – сережки з англійським замком. Він надійний, добре тримає великі прикраси. Італійський замок кріпитися на мочку вуха великої петлею. Прикраси з французьким замком мають вишуканий вигляд, оскільки застібка непомітна. Замок-гвоздик (прямий штифт і затиск) дозволяє кріпити сережки на мочку і раковину вуха.

Різновиди сережок в магазині Sribna Kraina

Sribna Kraina пропонує величезний вибір вишуканих прикрас. У колекції великі сережки з камінням, вишукані крапельки, грайливі гвоздики. Особливою популярністю користуються срібні сережки з зеленим каменем. Це надзвичайно елегантні моделі. Як каменю використовується кварц, фіаніт, агат, смарагд. Вироби мають різну форму.

Геометрія. Це сережки у вигляді кілець, ромбів, прямокутників, трикутників без великої кількості декору. Вони завжди затребувані і популярні серед жінок.
Абстракція. Тонкі схрещені лінії, завитки, переплетення характерні для цього виду.
Флористичні мотиви. Листочки, квіти з прикрасами або без входять в цю категорію.

Sribna Kraina пропонує сотні різних варіантів прикрас. Клієнти мають можливість забронювати вподобану пару на сайті і забрати в звичайному магазині або замовити доставку компанією Нова Пошта. Доставка здійснюється у всі регіони країни за рахунок компанії Sribna Kraina.