Головна Цікаво Які автомобілі Lexus купити на майданчиках бу авто і в яку ціну?

Які автомобілі Lexus купити на майданчиках бу авто і в яку ціну?

174
0

Щоб стати володарем престижної іномарки, зовсім необов’язково влазити в борги і кредити – наприклад, ви можете придбати той же Lexus недорого на вторинному ринку. Японські авто Лексус вважаються машинами преміум-класу: репутація Toyota Motors вагома в усьому світі. Але давайте подивимося на актуальну ситуацію з уживаними авто в Україні і спробуємо зробити висновки на основі публічної статистики.

Популярні моделі Lexus б / у і їх вартість

Для аналітики ми вибрали майданчик «ParkDrive»: цей сервіс покупки-продажу авто функціонує понад 10 років і володіє високим рейтингом надійності. Кількість оголошень про угоди по Lexus – близько 1000, що свідчить про стійкий попит.

Найдорожча модель – Lexus LX 570. Майже новий автомобіль 2019 р випуску продається за $ 130 тис. Найбільш бюджетна ціна – у моделей, випущених в 2001-2003 роках: купити Lexus GS 300 можна всього за $ 6,5 тис. Остання модель являє інтерес не тільки для колекціонерів: автомобілі досі можна експлуатувати за призначенням.

Статистика по модельному ряду і медіанної вартості приведена нижче:

Lexus LX 450: ціна залежить від року випуску і пробігу і варіюється в межах $ 60-70 тис .;

Lexus GS і GX: діапазон вартості від $ 12 до $ 25 тис .;

варіації Lexus RX обійдуться в $ 15-60 тис .;

моделі серії Lexus ES коштують від $ 12 до $ 50 тис.

Також у продажу є раритетні екземпляри з авторським тюнінгом, але в огляд вони з об’єктивних причин не потрапляють. Ми говоримо тільки про типові моделях для споживчого сегменту.

Поради автолюбителям: вибираємо старий Lexus

На авторинках присутні пропозиції авто всього модельного ряду. При виборі конкретного екземпляра бажано орієнтуватися на середньоринкову ціну, відсікаючи як занадто дешеві, так і надмірно дорогі пропозиції.

Низька ціна свідчить або про наявність серйозних технічних складнощів, або про проблеми з документами. Дорогі моделі – це нові авто або машини з індивідуальним тюнінгом, тому переплата не обгрунтована.

Характерна риса японського автопрому – незмінно високу якість. При пробігу до 200 тис. Км знос всіх моделей Lexus мінімальний, автозапчастини замінні в межах всього модельного ряду. Компанія забезпечує сервісну підтримку на території всієї України, тому проблем з обслуговуванням не буде.

Старі автомобілі будь-якої марки і року випуску ви завжди можете подивитися на автобазарі «Park Drive»: https://parkdrive.ua/cars/bu/, де ви знайдете оголошення від власників і пропозиції салонів. Для швидкого пошуку можна налаштувати фільтри. Покупці отримують доступ до сервісу безкоштовно.