Головна Цікаво Які заходи охорони пропонує АКБ

Які заходи охорони пропонує АКБ

75
0

Охорона підприємств в Києві допоможе уникнути проникнення сторонніх людей на об’єкт, запобігти розкрадання власності, витоку інформації та інших неприємних факторів

Охоронне агентство АКБ пропонує комплекс послуг по захисту приватної власності. Географія присутності, крім Києва, поширюється і на інші великі міста України. Команда професіоналів гарантує повний захист об’єкта і згуртовані дії в будь-яких ситуаціях. Дізнатися вартість послуг можна на сайті https://security.akb.ua, заповнивши коротку форму.

Охоронна компанія АКБ пропонує захист безпеки складських, комерційних, виробничих і інших об’єктів. Агентство здійснює діяльність за ліцензією Міністерства внутрішніх справ України. Серед заходів безпеки, можна вибрати наступні:

  • Пультова охорона підприємств. Цей захід пройшла перевірку часом, і показала себе як ефективний спосіб забезпечення безпеки співробітників. На підприємстві встановлюється тривожна кнопка, і після її спрацьовування, на об’єкт вирушає група реагування.
  • Установка системи відеоспостереження. Можна відстежувати, що відбувається на виробництві або підприємстві в робочий час в режимі реального часу. Крім безпеки співробітників, можна підвищити ефективність роботи. Відеодокази можна застосовувати в разі страхових або інших випадків.
  • Контроль прилеглої території. Цей захід застосовується в разі, коли підприємство володіє великими ділянками, з яких можна проникнути на територію виробництва.

Співробітники АКБ правильно розставлять камери відеоспостереження таким способом, що вдасться уникнути так званих «сліпих зон».

Які послуги можна замовити

Агентство АКБ пропонує кілька видів послуг з охорони фізичних осіб, підприємств, промислових об’єктів, офісів та ін. Клієнти можуть замовити:

Особисту охорону. Час надання охорони гнучке: від однієї години до декількох годин. Співробітник компанії супроводжує клієнта на особисті зустрічі, переговори, заходи. Також можливо замовити супровід неповнолітньої дитини.
Охорона бізнесу. У послугу включається захист об’єктів торгівлі та інших галузей бізнесу.
Охорона освітніх об’єктів. Можна замовити охорону будь-якого навчального закладу (дитсадка, школи, коледжу). Можливо організувати фізичних пункт охорони і підключити систему відеоспостереження.
Охорона масових заходів. Персонал АКБ забезпечить порядок на мітингах, концертах, зборах та ін.

Також клієнти можуть замовити інкасацію коштів, супровід при транспортуванні грошей. Безпека клієнтів гарантована співробітниками, які проходять ретельну підготовку і постійно вдосконалюють свої навички.