Головна Цікаво Якісне та ефективне лікування хвороби Пейроні в Києві

Якісне та ефективне лікування хвороби Пейроні в Києві

413
0

Делікатний недуга, про який умовчують багато чоловіків – хвороба Пейроні. Патологія проявляється викривленням статевого члена в стані ерекції, болями і наявністю щільних бляшок під шкірою пеніса. Поширеність недуги становить від 5 до 10% серед чоловічої частини населення і пацієнтів у віці до 40 років.

Захворювання не несе пряму загрозу для життя пацієнта. Незважаючи на це істотно погіршує її якість і доставляє масу незручностей. При вираженій формі деформації статевого члена статевий акт стає скрутним або зовсім неможливим. Це викликає не тільки погіршення відносин з партнером, а також сильний стрес і навіть затяжну депресію.

Фахівці не рекомендують замовчувати проблему і відкладати візит до лікаря в довгий ящик, тим більше, що захворювання сьогодні успішно лікується. Головне – вчасно звернутися до фахівця, який уточнить діагноз, визначить стадію патології і підбере ефективну терапію.

Як розпізнати недугу?

Хвороба Пейроні – хвороба, діагностика якої не складає труднощів. У 50-100% чоловіків з цим діагнозом спостерігається виражене викривлення пеніса при ерекції, інтенсивні болі, еректильна дисфункція, підшкірні бляшки. Далеко не завжди патологія проявляє себе вираженою симптоматикою. У деяких випадках недуга протікає безсимптомно і не дає про себе знати кілька років.

Ефективність лікування патології залежить від своєчасності розпочатого лікування. Позбутися від недуги на ранній стадії при мінімальному градусі викривлення статевого члена набагато простіше, ніж при запущених формах захворювання.

Важливо пам’ятати про те, що хвороба Пейроні – патологія, яка ніколи не проходить самостійно. Згодом захворювання заявляє про себе все більш вираженими симптомами і стрімко прогресує.

Як лікувати хворобу Пейроні без операції?

Позбутися від захворювання допоможе комплексний підхід до лікування і суворе дотримання рекомендацій лікаря. В більшості випадків при постановці діагнозу «хвороба Пейроні» пацієнтові рекомендується медикаментозна терапія або УВТ (ударно-хвильова терапія). Оперативне лікування показало свою низьку ефективність і високу ймовірність рецидиву, в зв’язку з чим на практиці операції при даній патології практично не проводяться.

Найбільш ефективним, сучасним і безболісним методом лікування хвороби Пейроні у всьому світі визнана ударно-хвильова терапія. З її допомогою вдається:

  • зменшити викривлення статевого члена (ступінь деформації);
  • зняти больовий синдром;
  • відновити еректильну функцію;
  • позбутися від підшкірних бляшок;
  • підвищити якість життя пацієнта.

Де пройти лікування хвороби Пейроні в Києві методом УВТ (ударно-хвильової терапії)?

Клініка “Аватаж” в Києві – спеціалізований медичний центр, куди ви можете звернутися для лікування хвороби Пейроні методом УВТ (ударно-хвильової терапії). Наявність сучасних установок УВТ, досвідчених лікарів, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантують високу ефективність терапії (до 99%) і тривалий результат. Більше половини пацієнтів відзначають поліпшення стану і зменшення симптоматики хвороби вже після перших сеансів УВТ. Після повного курсу терапії близько 90% чоловіків забувають про проблему на довгі роки.

Хочете отримати детальну інформацію про лікування методом УВТ? Фахівці медичного центру “Аватаж” вже чекають вас на консультацію. Ми докладніше розповімо про переваги методики, нечисленних протипоказання і підберемо індивідуальну схему лікування.