Головна Цікаво Якісне ТО автомобілів Вольво

Якісне ТО автомобілів Вольво

72
0

Вольво – найбезпечніший і надійний автомобіль серед існуючих марок. Цей факт доведений безліч разів, що надає величезну честь його виробникам. Але не варто забувати про те, що машина, навіть найбезпечніша, це техніка. А вона якраз може дати збій в роботі, від якого ніхто не застрахований. Тому не потрібно нехтувати основними правилами по експлуатації будь-якими засобами пересування.

Одним з основних пунктів, спрямованих на безпечну і якісну роботу всіх систем і механізмів автомашини є технічне обслуговування. Своєчасно і якісно проведене ТО допоможе виключити виникнення великих несправностей, і, як наслідок, великих фінансових витрат. Виробники радять проходити техобслуговування 1 раз в 12 місяців.

Для обслуговування такого автомобіля, як Вольво, потрібне спеціальне обладнання, яке може дозволити собі не кожна автомайстерня. Тому краще звертатися за послугами в спеціалізовані сервіс-центри. У техобслуговування автомобілів Вольво входять наступні роботи:

 

  • роботи по електриці та електроніці;
  • дозаправка, заправка і зміна рідин і масел;
  • контроль натягу кріплень;
  • всі види діагностики;
  • настройка систем і електронних модулів;
  • регулювання і налаштування роботи агрегатів і механізмів;
  • мастило вузлів і деталей.


Фахівці, що працюють в автосервісах, якісно і в короткі терміни проведуть всі необхідні роботи. Обсяг і час обслуговування будуть залежати від року випуску Вольво, пробігу та умов, в яких автомобіль експлуатувався. ТО в мережі автосервісів проводиться за спеціально розробленим регламентом, що включає перелік робіт, рекомендованих заводом-виробником. Всі види робіт будуть проводитися в суворій відповідності з вимога технічної документації.

В офіційних автосервісах працюють фахівці тільки високого класу, кваліфікація яких підтверджена офіційними сертифікатами від дилера Вольво в Москві. Стаж працівників не менше десяти років. А також на території всіх трьох автосервісів є склади із запчастинами, гарантія на всі комплектуючі 1 рік. Наявність запасних деталей дозволяє скоротити час ремонту, так як клієнтові не потрібно буде витрачати час на пошук і придбання запчастин.