Головна Цікаво Урочистості до Дня працівників лісу!

Урочистості до Дня працівників лісу!

374
0

Щорічно у щедру осінню пору третьої неділі вересня відзначають День працівників лісу. З цієї нагоди напередодні свята, 14 вересня, привітати трудівників лісової галузі Магерівського лісгоспу ДП «Львівського військового лісокомбінату» прийшли голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук.

Для тих, хто щодня охороняє та збагачує ліси Львівщини, тут лунало чимало теплих слів та побажань.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Надія Щур та заступник. голови районної ради Алла Жук.Вони побажали всім міцного здоров’я, миру і процвітання та нагородили грамотами районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю в галузі лісового господарства, високу професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника лісу працівників лісового господарства.

Далі з вітальним словом до працівників лісу звернувся директор ДП «Львівський військовий лісокомбінат» Тарас Никончук побажав досвідченим фахівцям, справжнім знавцям своєї справи благополуччя, удачі, достатку, міцного здоров’я, злагоди в родинах, нових вагомих трудових успіхів і досягнень, та висловив вдячність тим, хто обрав нелегку і відповідальну справу спрямовану на охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного середовища.

І на останок. Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісництва.

У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом!

Урочистості до Дня працівників лісу!

Урочистості до Дня працівників лісу!

Урочистості до Дня працівників лісу!