Головна Цікаво Забути про яскраве світло можна, маючи ефективні штори блекаут

Забути про яскраве світло можна, маючи ефективні штори блекаут

83
0

Правильним рішенням для тих, хто хоче, щоб вдень у вікна не світило яскраве сонце, а вночі можна було забути, про вогні вулиці, стануть штори блекаут під замовлення. Це не просто штори, це якісне рішення проблеми, так турбує саме вас. Виробник для виготовлення використовує спеціально світлозахисну тканину, дозволяє забути про будь-якому світлі з вікна. Переважно такі завіси популярні не тільки в приміщеннях офісів, кінотеатрів, але і встановлюють їх розумні люди в своїх приватних будинках.

Кращий асортимент товару пропонує на своїх сторінках oboi.com.ua/shtory/shtory-blekaut/, саме тут кожен зможе знайти те, що задовольнить смак найвибагливішого клієнта.

В чому особливість даної продукції?

BlackOut став досить популярним серед великої кількості людей, так як досить функціональними у використанні, а головне, вони мають естетичний зовнішній вигляд. Магазин «Маестро» пропонує своїм клієнтам замовити світлонепроникні штори, що будуть зшиті, так як ви захочете, і мати привабливу ціну. Звичайно, кожен може придбати вже готову продукцію, якщо дизайн підходить для інтер’єру вашого будинку.

Рекомендуємо звернути увагу, що на відміну від звичайних штор, тканина BlackOut складається з двох шарів поліестера, що дозволяє досягти потрібного результату. Також дана методика виготовлення з використанням поліестеру, у виробництві дозволяє отримати поверхню з блиском або з рельєфною фактурою.

У чому переваги?

  • Використовуючи даний тип штор, кожен клієнт отримує максимальний захист від сонця. Тобто ви будете впевнені на 100% надійності результату;
  • Вони ефективні для підтримки комфортної температури;
  • Дозволяють отримати ще перевагу в звукоізоляції на 30%;
  • На відміну від звичайних штор, дана продукція є зносостійкою, і прослужить набагато більший відрізок часу. Також не менш важливим є те, що використовуючи даний тип штор, ви будете впевнені, що вони мають стійкість до вигорання;
  • Якщо у вас є маленькі діти, то вам потрібно обов’язково купити саме ці штори, так як вони захищають від протягів, і тому ви будете впевнені в захисті здоров’я вашої сім’ї;
  • Великий вибір дизайну. Ви з легкістю можете вибрати однотонні тканини, а також з малюнком, віддати перевагу гладким або рельєфним, все залежить саме від вашого вибору;

Штора з текстилю BlackOut – є досить універсальними і дозволяють не витрачати велику кількість часу на їх догляд. Тепер ви отримуєте тільки переваги, за найкращою ціною.

Тільки у нас найкраща продукція має гарантії якості, і відповідає всім стандартам! Тепер вибір робити стало набагато легше!