Головна Цікаво Збільшення грудей без операції

Збільшення грудей без операції

122
0

Існує нова альтернатива імплантатів, яка використовує власні жирові клітини жінки для поліпшення тканин молочної залози. Це складний процес, що складається з декількох ін’єкційних процедур, кінцевий результат не включає ніяких операцій або рубців.

Багато пацієнтів є хорошими кандидатами для пересадки жиру, але це не всім підходить. Крім того, кількість операцій залежить від людини. В середньому, повна мастектоміческая реконструкція вимагає до п’яти операцій з введенням від 300 до 400 мл жиру за сеанс. Лікарі оцінюють кожен випадок індивідуально.

Ліполіфтінг грудей в Одесі

По-перше, в залежності від анатомії пацієнта і від того, чи рекомендує її лікар, жінка може носити пристрій для розширення тканин, щоб підготуватися до успішної трансплантації.

Існує велика всмоктуючий пристрій під назвою Brava, яке вдягається на груди як бюстгальтер. Він працює від батареї і м’яко впливає на груди, розтягуючи тканини і готуючи їх до майбутніх процедур.

Теорія полягає в тому, що ніжне, стійке напруга готує область для пересадки жиру, максимально збільшуючи виживаність щепленого жиру.

Пристрій створює негативний тиск або вакуум, який допомагає збільшити кровопостачання області, де вводиться жир.

Хоча немає конкретного, запропонованого способу використання пристрою, рекомендується носити його як мінімум два тижні, як до, так і після процедури, не менше 12 годин на день.

Збільшення грудей без імплантів

Коли тканина підготовлена, щоб зробити перенесення жиру більш життєздатним, пластичний хірург збирає жир пацієнта за допомогою ліпосакції або контурирования. Потім хірург вводить невеликі кількості в тканини по всій області грудей.

Хірурги подбають про те, щоб перенесений жир мав хороше кровопостачання. Крім того, якщо лікарі переносять занадто багато жиру за один раз, то він може розріджувати, перетворюючись в масляну кісту, яка знаходиться під шкірою і викликає запалення.

У традиційній процедурі імплантації молочної залози хірург вставляє готовий імплантат за одну операцію, яка зазвичай триває менше години, якщо виконується маммопластику.

Жирова пластика вимагає декількох операцій – іноді до п’яти – і може тривати два-три години. При проведенні операції мамолог Бондар А.В., вводить обмежена кількість жиру під час кожного візиту.