Головна Духовне Молитва – найбільша сила

Молитва – найбільша сила

372
0

У храмі св. Йосафата, що діє при Єпархіальному управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії в м. Жовкві, минулої неділі звершено віднову Чину посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці.

«Молитва — найбільша сила в світі, ніяка зброя не є сильніша", – наголосив у промові архипастир. "Всі війська світу приїжджають до Люрду під Покров Пресвятої Богородиці для того, щоби затії злого не спровокували війни в світі. Ті, хто найбільшу зброю носять приходять і моляться: «Господи збережи мир». І ми присвячуємо себе Пресвятій Богородиці. Тож я усім бажаю, щоб ви втішалися тим відчуттям, що над нами є захист, щоб ми були завжди гідними того захисту в повсякденному житті, в поведінці та стараннях, були християнами і  пам’ятали, що заступництво походить з Божої благодаті, яку ми сьогодні заявили, щоб вона прийшла», — зазначив єпархіальний архиєрей.

У часі проповіді владика Михаїл застановлявся з усіма вірними та духовенством над нашими «спільними пережиттями» за Україну, за своє теперішнє і майбутнє. Ми усі молимося і віримо, що Господь нам допоможе.

«Сьогодні ми творимо посвяту, і це наше рішення, наш вибір для того, щоб Господь почув нас. Акт посвяти під заступництво Пресвятої Богородиці означає, що ми присвячуємося з великим бажаннями служити Богові, а Богородиця всіх нас почує і не відвернеться від нас», — наголосив єпископ.

Завершилося літургійне моління першим Благословенням (стисканням голови у формі хреста), яке уділив усім присутнім нововисвячений ієрей Андрій Радик, виходець з смт. Жвирки (Сокальщина), докторант Католицького університету
м. Айхштетт (Німеччина).

Прес-служба

Сокальсько-Жовківської єпархії.