Головна Духовне Надія на захист та спасіння

Надія на захист та спасіння

391
0

Сьогодні непростий час як для України, так і для кожного українця зокрема. Війна на Сході змушує замислитись над нашими вчинками, більше уваги приділяти духовним переживанням. Кожен хоче внести хоча б маленьку часточку, як допомогу, задля миру у державі.

У прокатедральному храмі м. Жовкви владика Михаїл Колтун та синкел о. Михайло Ткачів у спільній молитві зі священиками єпархіальної курії благословили нові молитовники для військовослужбовців. Книжечки отримають працівники прикордонної служби, Національної гвардії та Збройних Сил України.

Ініціаторами та спонсорами видавництва виступили керівники компанії «Акрополіс» Євген Джура та Андрій Панечко.
— Ви видали молитовники для тих, на кого прийде благословення разом із ними, щоби надія на захист, на оборону та на спасіння прийшла і до тих, хто вживатиме цю духовну їжу, — виголосив у промові владика. — Сьогодні закликаю Боже благословення, щоб вони були успішною зброєю та силою, яка дарує життя. Освячені молитовники — це захист для воїна, його внутрішнє озброєння. Основне — щоб це Боже благословення приходило йому до рук, до серця, до душі, щоб ця сила була підтримкою для тих, хто читатиме ці молитви, зміцнюватиме свою віру та підноситиме душу до Бога.

Хай Бог благословить тих, хто задумав цей план захисту, оборони і перемоги. А також усіх, до кого прийде Ваша праця, старання та молитва. І хай Господь проявить Свою милість для нас та всієї Батьківщини, щоб ми могли, прийнявши це благословення, воздати Господеві славу.

Уляна КОПОТЬ.