Головна Духовне Що потрібно знати про покликання

Що потрібно знати про покликання

398
0

Дуже часто буває так, що людина, здатна на справжні подвиги й великі діла, через свою скромність та невпевненість у вирі подій втрачає свій головний орієнтир. І віднайти той загублений шлях нам, християнам, допомагає саме Бог — творець нашого життя і долі.

Переконатись, що ми йдемо «своєю» стежкою, а також, отримати відповіді на запитання, які ми, можливо, боялись обговорювати в школі, з друзями чи батьками, мали можливість мої ровесники та друзі, парафіяни Сокальсько-Жовківської єпархії, що багаточисельно прибули на з’їзд молоді до монастиря ЧСВВ.

Організатори заходу — о. Ростислав Пендюк, голова комісії у справах молоді УГКЦ та о. Василь Дяків, канцлер, голова молодіжної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії, — подбали не лише про пізнавальні моменти, а й про духовні. Понад дві з половиною сотні учасників з’їзду були присутні на молебні, слухали лекцію-дискусію на тему: «Що треба знати про покликання? Сучасна духовність для сучасної молоді.», брали участь у практичному занятті на тему: «Гід для новачків: як знайти та втілити ідею в життя?», бансах на центральній міській площі (рухливі танці для дітей та молоді, що є доповненням анімаційних програм катехитичних занять, що допомагають в організації дозвілля, ігор, розваг та виховання, об’єднують учасників в групу, створюють невимушену атмосферу і радісний настрій, допомагають побороти певні страхи та комплекси), а також мали приємні перерви на каву та обід.

Добра ідея, яка є продуктом нашої уяви, заслуговує бути реалізованою та втіленою в життя. На цій зустрічі учнівська та студентська молодь спробувала зрозуміти, як працювати з ідеями, де черпати натхнення, як почати робити що-небудь корисне.

Від молоді спільноти храму Свщмч. Йосафата висловлюємо щиру подяку о. Василю Кметю за згуртування юних нашої парафії і залучення до участі у з’їзді.

Йордана ПОТОПЛЯК,
учасниця з’їзду, студентка ЛНУ.