Головна Духовне Служити народові – це служити Богові

Служити народові – це служити Богові

473
0

Серед розмаїття народностей і рас праматері Землі є Богом позначений народ, у якого Всевишній вклав свій промисел, прирік його на подвижницьке життя, дав йому нести “хрест Христа”.

Один з тисячі тисяч синів України явив себе світові у царині найпритаманнішій генієві української душі – пісні. Його ім’я – Євген Орест Садовський. Син священника о. Івана з Куликова ще у юнацькі роки робить перші кроки як хоровий диригент у гімназії, де навчається. Згодом в Івано-Франківську (тоді Станіславі)  стає професійним співаком,  хормейстером в театральному колективі.

Через роки Євген Орест Садовський показав світові жанрове розмаїття свого таланту, і за понад 60 років плідної праці аннали світової культури засвідчили Маестро здобутками диригентури, композиції, поезії.

Окрім творчого доробку, величезний пласт припадає на працю співака-дяковчителя: “Служити народові – це служити Богові”…Свідчення цьому – хорові духовні, патріотичні та інші композиції (багато з них — на власні тексти): “Молися за Україну”, “Київські дзвони”, “Воскресла моя Україна”, “Де гори Карпати” та багато інших.

Творчу насолоду та духовне блаженство дарують слухачам мистецькі колективи… Пісня тужлива й весела, сповнена радості та надії…

А нам тепер, “коли із ночі ранок наш воскрес”, ой як треба Живої Надії. Молімося громадою за те, щоб Господь у місці світлому, де святі та праведні спочивають, зачислив душу брата по вірі. Дякуймо Господеві, що в своїй особі Євген Орест Садовський явив світові взірець християнина і патріота.

Родина та мистецькі колективи.

P.S. Із нагоди річниці відходу у вічність.