Головна Духовне Святині Прикарпатського краю

Святині Прикарпатського краю

337
0

22 березня вчителі християнської етики та вихователі Жовківського відділу освіти в рамках тижня духовності відбули прощу духовними святинями  ІваноФранківщини.

Організаторами поїздки виступили методист інформаційного центру відділу освіти Стефанія Сліпець, вчитель християнської етики о. Роман Малькевич та голова Жовківської районної організації профспілки працівників освіти та науки Ірина Бродик. Близько 50 осіб відклали усі свої справи та присвятили цей суботній день для особистого духовного розвитку.

Першою зупинкою прочан став монастир св.  Йосифа, отців Редемптористів.  Вервиця до Страстей Христових, екскурсія та спільна фотографія зупинили всіх у монастирській святині.

Наступним місцем, яке відвідали педагоги, став монастир отців Василіян у с. Погоня Тисменицького району. Тут всі мали змогу помолитись перед чудотворною іконою Матері Божої Погонської, пройти стаціями Хресної Дороги, яку провадили самі вчителі, та приступити до святих Тайн Сповіді і Євхаристії.

Повернувшись знову до Івано-Франківська, відвідали музей владики Софрона Дмитерка, що діє при монастирі сестерслужебниць, а також Духовну семінарію імені св. свящн. Йосафата, де побачили, як навчаються та виховуються майбутні священики. У семінарійному храмі префект о. Степан Рипньовський благословив усіх мощами свят. свящн. Йосафата та окропив свяченою водою.

Останнім місцем, куди завітали, стала Гошівська обитель отців Василіян. Приклонившись перед чудотворною іконою та розп’яттям з часточкою Хреста Господнього, завершили свою поїздку екскурсією.

Подав  о. Роман МАЛЬКЕВИЧ.