Головна Духовне У с. Кунин відбулась літературно-музична композиція «Стежка до Бога»

У с. Кунин відбулась літературно-музична композиція «Стежка до Бога»

431
0

Шукайте Бога, шукайте, люди!

Не завжди небо відкритим буде.

Нині шукайте, кайтеся слізно,

Рятуйте душі, поки не пізно!

Ми наближаємось до світлого празника Христового Воскресіння. Щоб гідно до нього приготуватися, у парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Кунина Рава-Руського деканату від 3 до 10 квітня тривав тиждень духовної віднови, який розпочався у Хрестопоклінну неділю. Громада села підготувала літературно-музичну композицію «Стежка до Бога» (Хресна Дорога). У постановці взяли участь 40 осіб, вистава супроводжувалась страсними піснями, віршами та мультимедією.

У п’ятницю розпочались триденні реколекції, на запрошення настоятеля парафії о. Андрія Правця реколекційні науки проводив о. Матей Химинець ЧСВВ. Перші науки тривали в школі, згодом у храмі великопісні науки розпочались з виставленням праху блаженного священномученика Омеляна Ковча, опісля відбулась Хресна Дорога, в часі якої вірні мали можливість приступити до таїнства Сповіді.

Суботні реколекції були доповнені Хресною Дорогою за участі студентів-семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії, які чудовим співом та повчальними розважаннями над страстями Христовими спонукали присутніх задуматися над своїм духовним життям.

Завершуючи науки, ієромонах Матей побажав, щоб реколекції наповнили серця парафіян вірою, добротою, милосердям та прагненням пізнати живого Христа. По завершенні Божественної Літургії від пароха звучали слова вдячності для отця-реколектанта. Всі присутні у храмі були окроплені свяченою водою та отримали благословення через прикладання до мощей блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Ольга ВАХУЛА, парафіянка села.