Головна Економіка Акцизний податок повинен відображатись у фіскальному чеку як окрема податкова група

Акцизний податок повинен відображатись у фіскальному чеку як окрема податкова група

231
0

У разі встановлення впродовж календарного року під час перевірки факту нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання:

— вчинене вперше — 1 гривня; вчинене вдруге — 100 відсотків вартості, проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);

за кожне наступне вчинене порушення — у п’ятикратному розмірі вартості проданих із порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

Згідно зі ст. 26 за порушення вимог Закону № 265 посадові особи та працівники торгівлі, громадського харчування та сфери послуг притягуються контролюючими органами до адміністративної відповідальності, а саме до осіб, які здійснюють розрахункові операції з порушенням встановленого Законом № 265 порядку проведення розрахунків, застосовується штраф в розмірі від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб — від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відповідно до ст. 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х.

Дії, вчинені особою, яку впродовж року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, — тягнуть за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.