Головна Економіка Інвестиційний потенціал Львівщини презентували в Китаї

Інвестиційний потенціал Львівщини презентували в Китаї

119
0

Керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис презентував інвестиційний потенціал Львівщини в межах 2018 World Manufacturing Convention та Investment & Trade Expo 2018.

Зазначимо, що ці два масштабні проекти відбулися в місті Хефей, провінції Аньхой в Китаї.

У дискусійній панелі “Industrial Clusters and Urban Development” представники різних країн ділилися досвідом індустріалізації територій, кластеризації бізнесу та інфраструктурних перетворень. Участь в дискусії взяли Fabio Bui префект провінції Падова, Італія, заступник губернатора провінції Аньхой, міський голова міста Хефей, та керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.

“Основне повідомлення, яке я б хотів донести до представників бізнесу є те, що якщо ви орієнтовані на ринки Європейського Союзу, то для ваших компаній Україна – це новий Китай, а Львівщина – фабрика Європи. І я зараз зовсім не про конкуренцію веду мову. Внутрішній споживчий ринок Китаю досягнув неймовірних масштабів і продовжує рости. Ваші виробництва тут повинні рости і розвиватися для забезпечення потреб внутрішніх ринків. Львівщина ж може стати виробничим майданчиком, орієнтованим для роботи на ринки Європейського Союзу. Попри ряд інших фінансових переваг, ваші компанії отримають серйозне здешевлення вартості продукту за рахунок зменшення частки логістичної складової. Ми маємо позитивні досвіди співпрації з європейськими і навіть японськими компаніями, запрошуємо і китайські вивчити переваги Львівщини”, – зазначив Роман Матис.Конференція об’єднує близько 2000 учасників міжнародних та китайських виробничих корпорацій.Конференцію відвідали більше 200 компаній зі списку Fortune 500 та інші передові світові виробники.У конференції взяли участь провідні посадові особи центрального уряду, анхойського уряду провінції та експерти з провідних китайських та міжнародних академічних центрів досконалості, почесним гостем конференції виступив колишній Президент Федеративної Республіки Німеччини Крістіан Вульф.