Головна Економіка Представників інтернет-видань ознайомили із туристичним потенціалом Львівщини

Представників інтернет-видань ознайомили із туристичним потенціалом Львівщини

152
0

Упродовж 4 – 6 вересня в межах проєкту “Мандруй Україною”, який ініціював Офіс Президента України та Державне агентство розвитку туризму України, Львівщину відвідали  представники Всеукраїнських інтернет-видань. 

Як зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод, Львів і Львівська область готові продемонструвати давно відомі та нові локації, гастрономічний і історико-культурний потенціал, синергію місцевої влади і бізнесу в створенні безпечної і затишної атмосфери для гостей регіону.

“Українці повинні знати, де можна якісно та безпечно відпочивати, що можна подивитися, як провести час з користю, не залежно від того, чи це – повноцінна відпустка або вікенд. Ми радо запрошуємо мандрівників відвідати унікальні туристичні місця Львівщини. Наша головна перевага – це безпека”, – зазначила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Відтак,  перший день учасники прес-туру відвідали Трускавець, де ознайомились з рекреаційним центром регіону. Недільна програма була представлена оглядовою екскурсією історичним центром Львова і завершилась на оглядовому майданчику Меморіалу Небесної Сотні.

Окрім того, представники ЗМІ взяли участь у майстер-класі в свічковій мануфактурі, а також відвідали презентацією кампанії з підтримки локальних виробників «Зроблено у Львові» і музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня».

“Ми ознайомили гостей з санаторіями і курортами, показали Трускавець та Львів. Тож найближчим часом очікуємо відгуків і матеріалів про здоровий та безпечний відпочинок на Львівщині у восьми рейтингових українських медіа”, – додав Юрій Холод.

У межах прес-туру організатори мають на меті привернути увагу українців до подорожей на Львівщину в осінньо-зимовий період, продемонструвати гостинність, високу якість послуг і стандарти безпеки в нових викликах для галузі.

Нагадаємо, що захід відбувся за підтримки  Львівського туристичного офісу, Львівського туристичного альянсу і управління туризму і курортів Львівської ОДА.

Христина Дмитрик