Головна Економіка На Львівщині презентували рейтинг деревообробних підприємств області

На Львівщині презентували рейтинг деревообробних підприємств області

451
0

У Львівській ОДА відбулась зустріч з керівниками підприємств деревообробної галузі щодо забезпечення лісосировиною підприємств області. В межах зустрічі презентували «Рейтинг деревообробних підприємств Львівської області», розроблений департаментом економічної політики Львівської ОДА.

Рейтинг сформували за 5-ти ключовими показниками: кількість найманих працівників – загальна кількість працюючих на підприємстві осіб, податкове навантаження – співвідношення валового доходу (виручки) до сплачених в бюджет податкових зобов’язань за звітний період, ефективність виробництва – співвідношення доходу від реалізованої продукції до загальної кількості найманих працівників, середня заробітна плата – середня заробітна плата за підсумком звітного періоду, глибина переробки деревини – співвідношення доходу від реалізації продукції до обсягу переробленої деревини.

«Рейтинг є одним із інструментів забезпечення достатніми об’ємами лісосировини для забезпечення виробничих потреб і стимулювання провідних деревообробників області», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Подальші механізми та способи організаційно-матеріального заохочення кращих деревообробних підприємств напрацьовуватимуть департаментом економічної політики спільно з Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Асоціацією деревообробників та лісозаготівельників Львівщини під патронатом Ради лісового сектору, єдиним в Україні консультативно-дорадчим органом регіонального рівня у лісовій сфері.